anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / Newsy / Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca powraca do Polski dzięki wydawnictwu Anime Eden!

Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca powraca do Polski dzięki wydawnictwu Anime Eden!

Kultowa wojowniczka w marynarskim mundurku powraca! Debiutujące na polskim rynku wydawnictwo Anime Eden ujawniło pierwszy tytuł, który znajdzie się w jego ofercie. Będzie to Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy. Jego premiera odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2015 roku. Na tym jednak nie koniec – na 2015 i 2016 rok planowane jest wydanie innych filmów oraz odcinków specjalnych z popularną bohaterką w roli głównej.

Decydując się na rozpoczęcie swojej działalności od Czarodziejki z Księżyca, Anime Eden oddaje honor serii, która przyczyniła się do znacznego wzrostu popularności japońskiej animacji w Polsce, dzięki emisji w polskiej telewizji. Wydawanie filmów przez Anime Eden zbiega się z dwudziestą rocznicą pojawienia się serialu w Polsce, która jest idealną okazją, aby przypomnieć miłośnikom magicznej wojowniczki jej przygody oraz zaprezentować je nowym widzom. Wydawnictwo chce tym samym wprowadzić zupełnie nową jakość dystrybucji anime w Polsce – wydanie cechować się będzie wysoką jakością obrazu i dźwięku, a na płycie będzie dostępna do wyboru oryginalna ścieżka dźwiękowa z napisami oraz pełna polska wersja językowa. Co więcej, do filmu dołączony będzie odcinek specjalny Przemieńcie się, Czarodziejki!, który nie miał jeszcze swojej premiery w Polsce.

Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca to japoński serial animowany, którego główną bohaterką jest Usagi Tsukino – żywiołowa, ale przy tym i nieco roztrzepana nastolatka, która razem z przyjaciółkami tworzy drużynę pięknych wojowniczek o miłość i sprawiedliwość. W Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy muszą one stawić czoła tajemniczemu Fiore, którego umysł został opanowany przez zły kwiat Xenian. Dzięki odcinkowi specjalnemuPrzemieńcie się, Czarodziejki! widzowie, którzy nie spotkali się wcześniej z głównymi bohaterkami Sailor Moon, będą mogli je bliżej poznać.

Film już wkrótce będzie można kupić w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej w preferowanej cenie 34,90 zł. Po premierze będzie można go także nabyć także w dobrych sklepach.

Źródło: anime-eden.pl

About Wakai NEWS

Wakai NEWS
Kocham wakai.pl :)

Check Also

Cotygodniowe rankingi Blu-ray i DVD w Japonii w dniach 19-25 lutego

Oto tygodniowe rankingi Blu-ray i DVD na luty 19 – 25 miejsce / sprzedaż w …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!