Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Newsy / Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca powraca do Polski dzięki wydawnictwu Anime Eden!

Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca powraca do Polski dzięki wydawnictwu Anime Eden!

Oceń ten Post!

Kultowa wojowniczka w marynarskim mundurku powraca! Debiutujące na polskim rynku wydawnictwo Anime Eden ujawniło pierwszy tytuł, który znajdzie się w jego ofercie. Będzie to Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy. Jego premiera odbędzie się na przełomie czerwca i lipca 2015 roku. Na tym jednak nie koniec – na 2015 i 2016 rok planowane jest wydanie innych filmów oraz odcinków specjalnych z popularną bohaterką w roli głównej.

Decydując się na rozpoczęcie swojej działalności od Czarodziejki z Księżyca, Anime Eden oddaje honor serii, która przyczyniła się do znacznego wzrostu popularności japońskiej animacji w Polsce, dzięki emisji w polskiej telewizji. Wydawanie filmów przez Anime Eden zbiega się z dwudziestą rocznicą pojawienia się serialu w Polsce, która jest idealną okazją, aby przypomnieć miłośnikom magicznej wojowniczki jej przygody oraz zaprezentować je nowym widzom. Wydawnictwo chce tym samym wprowadzić zupełnie nową jakość dystrybucji anime w Polsce – wydanie cechować się będzie wysoką jakością obrazu i dźwięku, a na płycie będzie dostępna do wyboru oryginalna ścieżka dźwiękowa z napisami oraz pełna polska wersja językowa. Co więcej, do filmu dołączony będzie odcinek specjalny Przemieńcie się, Czarodziejki!, który nie miał jeszcze swojej premiery w Polsce.

Sailor Moon – Czarodziejka z Księżyca to japoński serial animowany, którego główną bohaterką jest Usagi Tsukino – żywiołowa, ale przy tym i nieco roztrzepana nastolatka, która razem z przyjaciółkami tworzy drużynę pięknych wojowniczek o miłość i sprawiedliwość. W Sailor Moon R – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy muszą one stawić czoła tajemniczemu Fiore, którego umysł został opanowany przez zły kwiat Xenian. Dzięki odcinkowi specjalnemuPrzemieńcie się, Czarodziejki! widzowie, którzy nie spotkali się wcześniej z głównymi bohaterkami Sailor Moon, będą mogli je bliżej poznać.

Film już wkrótce będzie można kupić w przedsprzedaży na naszej stronie internetowej w preferowanej cenie 34,90 zł. Po premierze będzie można go także nabyć także w dobrych sklepach.

Źródło: anime-eden.pl
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Anime „Bakumatsu”: promo wideo, obsada, premiera w październiku

Anime „Bakumatsu”: promo wideo, obsada, premiera w październiku5 (100%) 2 vote[s] Na oficjalnej stronie anime …

shares