Rzekomo słaby chłopak udaje się w podróż, by stać się silnym! chodźcie z nami!

Mam dobrą wiadomość dla fanów nowelki Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari. Wspomniane dzieło dostanie adaptację anime o tym samym tytule. Anime nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery. Udostępniono jednak minutowy trailer, który możecie zobaczyć pod opisem serii.

Opis:

Lloyd jest początkującym poszukiwaczem przygód, którego marzeniem jest zdobyć „prawdziwą siłę” w stolicy, do której zawsze chciał się udać. Sąsiedzi chłopaka nazywają go słabym, przez co nie ma najłatwiejszego życia. Jednak rodzinne miasta naszego bohatera jest umiejscowione obok najniebezpieczniejszych lochów na świecie! Żyjąc w takim miejscu nikt nie może pozwolić sobie na słabość! Lloyd może uważać się za bezsilnego, ale po przybyciu do miasta dla początkujących poszukiwaczy wszyscy widzą różnicę między nimi, a Lloydem. Ta różnica jest nawet przytłaczająca!

PV

źródło: shinden.pl
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Druga seria Major 2nd

4 kwietnia wystartuje kontynuacja anime opartego na sequelu do znanej i cenionej mangi poświęconej bejsbolowi. Powraca Ayumu Watanabe w roli reżysera i cała ekipa scenarzystów z pierwszego sezonu …

RADIO ANIME

x