Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Newsy / Relacja: Love 6 czyli miłości czas !

Relacja: Love 6 czyli miłości czas !

Oceń ten Post!

Love 6 czyli miłości czas !
13-15 luty
A wszystko zaczęło się w piątkowy wieczór gdy o godzinie 22 poruszono kolejkę. Co tu dużo pisać.. kolejkon jak kolejkon, można było się poprzytulać bo ścisk był nie mały. Otworzono dla nas dwie małe salki na tyłach szkoły, które jednak szybko się przepełniły i ruszyliśmy na podbój szkoły w celu znalezienia chodź skrawka wolnej podłogi. Piątkowa rekrutacja była mało udana według mnie, umierałam w tym ścisku modląc się, że usłyszę coś o kolejce dla mediów.. ale nie. Wpuszczano nas po 3 osoby z tego co zauważyłam gdy byłam już dość blisko by widzieć co się tam wyrabia. Grunt, że w końcu każdy znalazł miejsce dla siebie i mógł odpocząć przed oficjalnym startem konwentu.
Sobota i kolejek ciąg dalszy ! Tym razem utworzone zostały dwie kolejki przy głównym wejściu do budynku, które szły całkiem sprawnie. W szkole zaczynało być tłoczno, wystawcy i przeciskający się konwentowi cze w poszukiwaniu wolnej podłogi. Dużym plusem była winda, można było szybciutko znaleźć się na piętrze gdzie udostępniano kolejne sleepy.


O godzinie 10 zaczęły się pierwsze panele, próby cosplayowe i można było pobawić się w foto studiach, których tez się trochę pojawiło. Dla zakochanych par nie było zbyt wiele atrakcji nakierowanych w romantyczny nastrój Walentynowy , co prawda pojawiła się atrakcja ślubów konwentowych ale to już mogliśmy spotkać na innych iwentach tego typu. Miłym miejscem była cukiernia z różnymi smakołykami, a tuż obok pyszne sushi .. oczywiście musieliśmy spróbować wszystkiego, zabrakło nam tylko herbaciarni, ale ponoć nie można mieć wszystkiego więc zadowoliliśmy się McDonaldem, do którego kupony były umieszczone na tyłach informatora konwentowego oraz przy stanowiskach rekrutacji na głównym hollu.
Już o 17 miał rozpocząć się Cosplay, oczywiście obsuwa czasowa to chyba standard na każdym konwencie, ale nie czekaliśmy aż tak długo by marudzić. Tuz po tym na mainie zagościł japoński duet ADAMS, którzy tym oto koncertem rozpoczęli swoja europejską trasę koncertową. Dla wszystkich, którym było mało muzyki o godzinie 22 rozpoczęła się dyskoteka z wszelaką muzyka azjatycką. Można było się naprawdę dobrze wybawić, za co gorąco dziękujemy prowadzącym Dj Jakubowy i Dj Otto.

Nocnych paneli nie brakowało, kiedy postanowiliśmy odwiedzić przyczepę prysznicową podstawiona pod tylne wejście. Nie było to takie straszne gdyby nie fakt, że umarłam czując na sobie lodowatą wodę. Po dobrych 15 min. Oczekiwania na ciepło poddałyśmy się i to był naprawdę ekspresowy prysznic jak na kobietę. Pozdrawiam farciarzy, którzy załapali się na ciepełko.
Niedzielne panele trwały do godziny 14, niestety sleepy musieliśmy opuścić do godziny 12 tak wiec pożegnania nadszedł czas, jedyna rzecz jakiej nie lubię w konwentach, ale cóż komu w drogę temu czas i do następnego !
Na koniec pragnę podziękować wszystkim spotkanym osobą za świetną atmosferę i miłą zabawę. Organizatorom, helperom i gadaczom za cały włożony trud w organizacje i pomoc.

Krótki filmik:

Przygotowała: zozol dla wakai.pl

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Anime „Bakumatsu”: promo wideo, obsada, premiera w październiku

Anime „Bakumatsu”: promo wideo, obsada, premiera w październiku5 (100%) 2 vote[s] Na oficjalnej stronie anime …

shares