anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Sklepy / Re: Zero light novel oficjalnie w Polsce

Re: Zero light novel oficjalnie w Polsce

Waneko zapowiedziało dzisiaj 4 nowości, które trafią wkrótce do ich katalogu wydawniczego. Znalazła się wśród nich nowelka Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, na podstawie której powstało najpopularniejsze anime ubiegłego roku.

Polskie wydawnictwa mangowe zaczynają coraz częściej odpowiadać na bieżące zainteresowania fandomu, co powinno tylko cieszyć. Dobrze, że wśród zapowiedzianych nowości znalazło się właśnie Re:Zero, gdyż opowiedziana tam historia, jak mało która zasługuje na waszą uwagę. Jeśli nie wiecie do końca o czym mowa, warto nadrobić serię anime i być może zachęci Was do tego nasza recenzja. Sami będziecie chcieli poznać dalszy ciąg tej historii.

Wprowadzenie do fabuły

Licealista Subaru Natsuki niespodziewanie zostaje przeniesiony do innego świata. Nie ma pojęcia co się dzieje, nie widzi nikogo kto go tu ściągnął, a na dodatek złego zostaje zaatakowany! Ratuje go tajemnicza dziewczyna, której towarzyszy dziwaczny kot. Subaru współpracuje z nią, aby się jej odwdzięczyć. Gdy prawie udało im się osiągnąć cel, zostali zaatakowani i zabici. Subaru budzi się w miejscu, w którym po raz pierwszy postawił nogę w tym świecie i odkrywa, że zdobył umiejętność „Powrotu poprzez śmierć”. Postanawia uratować dziewczynę przed jej przeznaczeniem! [za: Waneko]

Okładki wydań japońskich

Premiera pierwszego tomu nowelki zapowiadana jest na 6 kwietnia 2017. Następne tomy będą zapewne ukazywać się co dwa miesiące. Ciekawią Was dalsze losy Natsukiego Subaru?

Źródło: Waneko
Grafiki: Re:Zero Kara Hajimeru Isekai Seikatsu, Waneko

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Zapowiedzi wydawnicze

Plan wydawniczy polskich wydawnictw, poniższy spis zawiera daty premier mang, light novel, magazynów. Terminy premier …

  • Barti Bartłomiej Maryńczak

    Wie ktoś na którym tomie zakończyło się anime???

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!