Mieliście kiedyś tak, że zabraliście się za oglądanie nowego anime i na pozór wszystko wydawało się w porządku. Jednak w pewnym momencie wchodziła właśnie TA postać. Bohater, który nie potrafi mówić normalnym tonem głosu, tylko po prostu musi wykrzykiwać dosłownie każde słowo. W większości przypadków jest to raczej zabawne, jednak czasem może doprowadzać do szału. Poniżej przedstawiamy Wam listę największych krzykaczy w anime!

1. Asta z Black Clover

Myślę, że niepodważalnym królem tego zestawienia jest Asta z anime Black Clover. Możemy się o tym przekonać już w pierwszym odcinku, kiedy to wykrzykuje swoją miłość siostrze Lily. Posłanie go na misję pod przykrywką lub działania w ukryciu to największy błąd, jaki mogliby zrobić kapitanowie. Oglądając Black Clover, niejednokrotnie musiałam ściszać telewizor, aby dać moim uszom odpocząć od drącego się Asty.

2. Bakugo z Boku no Hero Academia

Bakugo to postać, która krzyki ma we krwi. W jednym z odcinków twórcy pokazują nam matkę chłopaka. Cóż tu więcej mówić, ma ona dokładnie taki sam temperament jak młody bohater. Bakugo jest porywczy, a jego umiejętności doskonale odzwierciedlają jego charakter. Jednym słowem eksplozja. 

3. Zenitsu z Kimetsu no Yaiba

Tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Dlaczego? Nasi poprzedni dwaj bohaterowie byli odważni i zmotywowani, czego zdecydowanie nie można powiedzieć o Zenitsu. W tym wypadku chłopak krzyczy nie w celu zamanifestowania swojej odwagi, a z powodu zwykłego strachu zmieszanego z płaczem. Przeraża go dosłownie wszystko od demonów, po ludzi. Z tego powodu może powodować naprawdę poważne zagrożenie dla swoich kolegów podczas tajnych działań.

4.Inosuke z Kimetsu no Yaiba

Tak, oglądając to anime, wcześniej wspomniany Zenitsu nie jest jedyną krzykliwą postacią. Jego wrzaski na zmianę przeplatają się z Inosuke, który ciągle chce wyzwać na pojedynek Tanjiro. Chaotyczność chłopaka widać bardzo dobrze podczas Arcu Entertainment District. Gdy Inosuke zaczął gonić demona (oczywiście krzycząc po drodze), uderzył klienta w posiadłości w twarz, a następnie zdjął swoje ubranie i założył swój standardowy strój dzika, który pomaga mu wykrywać demony. Co się stało później? Oczywiście zaczął niszczyć miejsce do momentu, aż znalazł legowisko demona.

5. Yuri Plisetsky z Yuuri!!! on Ice

Yuri krzyczy dosłownie zawsze. Gdy kogoś woła, gdy ludzie go ignorują, a nawet… gdy je. Nawet w momencie, w którym mówi Victorowi, aby ten potrenował z nim pierwszy. Podsumowując, nie krzyczący Yuri to duża rzadkość. Mimo wszystko tę postać da się lubić. Myślę, że gdyby odjąć mu jego krzyki, ten bohater nie byłby tak zabawny.

6. Natsu z Fairy Tail

Natsu, jak i cała gildia, do której należy to hałaśliwa grupa ludzi. Jednak nawet biorąc to pod uwagę, chłopak na jej tle i tak się wyróżnia. Zamiast na spokojnie pomyśleć i opracować plan, według Natsu najlepiej przypuścić bezpośredni atak na przeciwnika. Nic tak nie motywuje, jak wykrzyczenie swoich zamiarów. Oglądając to anime, lepiej zabezpieczcie swoje uszy.

7. Edward Elric z Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Edward Elric to bohater, który ma wiele zalet – wiedza, umiejętności i spryt to dopiero początek. Jednak pamiętajmy, że nikt nie jest idealny. Zdecydowanie największą wadą Edwarda jest jego krzykliwość. Wyprowadzenie go z równowagi to nic trudnego, z tego powodu chłopak dość szybko się denerwuje. Szczególnie drażliwy okazuje się być w momencie, gdy ktoś nazwie go niskim, co dzieje się dosyć często.

BONUS Paimon z gry Genshin Impact

Choć Genshin Impact to na razie tylko gra (jeszcze, bo niedługo ma się pojawić pełnoprawne anime Genshin Impact) dobrym przykładem, który idealnie wpisuje się w tę listę, jest oczywiście postać Paimon. Osobiście gram z japońskim dubbingiem i słuchając ciągłego skrzeczenia Emergency Food, moje uszy chcą odlecieć na inną planetę. Jest to szczególnie uciążliwe, głównie z tego powodu, że Paimon podczas głównych misji jest z nami praktycznie zawsze.

Kategorie: ArtykułyRankingi

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.