Premiera nowego sezonu Highschool DxD Hero coraz bliżej!!


Na oficjalnej stronie serii promującej najnowszy sezon anime, opartego o nowelkę Ishibumiego pt. „Highschool DxD”, ujawniono garść konkretnych informacji, które napewno uszczęśliwią fanów. Między innymi pojawiła się informacja, że 10 kwietnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek najnowszego sezonu, ponadto zamieszczono również projekty postaci wraz z nazwiskami osób, które się w nie wcielą. Nie jest nowością informacja o tym, że 4 sezon jest realizowany przez inne studio, a co za tym idzie zmieni się „kreska”. Czas pokaże, czy była to zmiana na lepsze i jak ta zmiana wpłynie na odbiór serii.

Yuuki Kaji wcieli się w Isseia Hyōdō

                                                 dxd2

 

 

Yōko Hikasa wcieli się w Rias Gremory

dxd3

Azumi Asakura wcieli się w  Asię Argento

dxd4

Shizuka Itou wcieli się w Akeno Himejima

dxd5

Ayana Taketatsu wcieli się w Koneko Tōjō

dxd6

Kenji Nojima wcieli się w Kibę Yūto

dxd7

Risa Taneda wcieli się w Xenovię

dxd8

Maaya Uchida wcieli się w Irinę Shidō

dxd9

Ayane Sakura wcieli się w Gaspera Vlady

dxd10

Ai Kakuma wcieli się w Rossweiss

dxd11

Opening najnowszej serii nosi nazwę „Switch” i jest wykonywany przez Minami, zaś ending w wykonaniu Tapimiru nazywa się „Motenai Kuseni (’;ω;´)” (tł. pomimo że, jestem niepopularny).

Ponadto oficjalna strona serii powiadomiła, iż 20 marca pojawi się najnowszy 25 tom nowelki tego wspaniałego anime.

Pierwsza seria miała swoją promocję w Japonii w 2012 roku, następny sezon „Highschool DxD New” został wydany w 2013, a trzecia seria była emitowana w 2015 roku. Seria była realizowana przez znane studio Kadokawa. Seria opowiada o licealiście, który został zabity przez swoją pierwsza dziewczynę, ponieważ posiadał on wyjątkowy Sacred Gear- Boski Dar, tego dnia czerwonooka piękność odmieniła na zawsze jego życie.

Kto również nie może się doczekać?

Źródło: animenewsnetwork.com