Premiera anime Kabuki-chō Sherlock 11 października

Oficjalna strona internetowa oryginalnego projektu telewizyjnego Kabukichō Sherlock produkcji IG ujawniła w środę, że serial będzie miał premierę w bloku programowym „Animeizm” na TBS i MBS 11 października późną nocą o 01:55 (właściwie 12 października). Następnie anime zadebiutuje na BS-TBS 12 października późno w nocy o 1:00 (właściwie 13 października).

Opis serii:

„Wschodnia część okręgu Shinjuku… Oświetlona neonami dzielnica Kabuki-chō rozpościera się w tym chaotycznym miejscu. Tam gdzie świecą światłą, tan też rozpościerają się głębokie cienie. Lecz nawet w najgłębszym mroku, gdzie działają złoczyńcy, jaśnieje światło kamienicy detektywów. Prowadzona przez „panią Hudson” kamienica ma siedmiu niezwyczajnych lokatorów.. Pewnej nocy, kurtyna odsłania scenę dziwnego morderstwa Kuby Rozpruwacza. Czy to suspens? Nie – komedia? Rozpoczyna się ulotne przedstawienie…”

Źródło: strona Kabukichō Sherlocka

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Oryginalne anime Appare-Ranman! od P.A. Works

Opowieść będzie się rozgrywać na przełomie XIX i XX wieku, kiedy po pewnym nieszczęśliwym wypadku zdolny (ale niekoniecznie w kwestiach relacji międzyludzkich) inżynier oraz sprytny, ale tchórzliwy samuraj spotykają się… na łodzi dryfującej w stronę Ameryki.

RADIO ANIME

x