anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista

Program Radio Wakai.EXE

Home / PC / Praca nad Shenmue III wre. Ruszają pre-ordery na PC

Praca nad Shenmue III wre. Ruszają pre-ordery na PC

Od ostatnich informacji o Shenmue III minęło całkiem sporo czasu. Yu Suzuki, twórca kultowej już serii, postanowił w końcu podzielić się z nami nowymi szczegółami.

Z ostatniego wpisu na oficjalnym blogu projektu dowiedzieliśmy się, że gra znajduje się w bardzo zaawansowanym stadium produkcji, a wszystko przebiega zgodnie z zakładanym planem. Główny scenariusz jest już prawie gotowy, trwają sesje motion capture (częściowo pewnie związane z choreografią walk) i rozpoczęto także nagrywanie pierwszych ścieżek dialogowych z udziałem aktorów. Według zapewnień twórcy, cały zespół produkcyjny posiada silną motywację i jest bardzo zadowolony z efektów dotychczasowej pracy.

Jestem zaabsorbowany produkcją Shenmue III do tego stopnia, że coraz częściej zostaję w naszym studiu do późnych godzin nocnych. Chcę uczynić naszą grę jak najlepszą. Shenmue towarzyszy mi dzień i noc. Jestem szczęśliwy.Yu Suzuki

Nowy wpis zespołu developerskiego skrywał także trzy nowe screenshoty prezentujące jedną z lokacji, scenę walki, a także jedną z dość nietypowych aktywności pobocznych, których w grze ma być naprawdę sporo (podobnie jak w poprzednich odsłonach serii).

Dodatkowo od 15 grudnia, za pośrednictwem strony Shenmue.link można składać zamówienia przedpremierowe na wersję pecetową (gra ukaże się zarówno na PS4, jak i PC). Do wyboru jest wersja cyfrowa (29$), jak i pudełkowa (60$). Nie wspominając o odpowiednio droższych wydaniach limitowanych i kolekcjonerskich.

Shenmue to jedna z najsłynniejszych i niemalże zapomnianych marek w historii elektronicznej rozrywki, mocno osadzona w klimatach sztuk walk oraz dalekiego wschodu. Pierwsze dwie części serii ukazały się jeszcze na konsolę SEGA Dreamcast w czasach jej nierównej walki z PlayStation 2. Mimo że marka nie osiągnęła sukcesu komercyjnego, zyskała naprawdę oddane grono fanów. W 2015 roku ojciec serii, Yu Suzuki, postanowił przywrócić serię do życia za sprawą serwisu Kickstarter. Oddanie fanów zapewne przerosło jego najśmielsze oczekiwania. Ponad 69 tys. osób wsparło produkcję Shenmue III na łączną sumę ponad 6 milionów dolarów. Premiera gry zapowiadana jest na grudzień 2017.

Źródło: Shenmue III Official Site
Grafiki: Shenmue, Ys Net

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Wakai NEWS

Wakai NEWS
Kocham wakai.pl :)

Check Also

Princess Maker 3 dostępne już na Steamie

Po raz pierwszy w języku angielskim, Princess Maker 3 trafia na platformę Steam, razem z …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!