Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Powstanie VRMMO na podstawie Sword Art Online

Powstanie VRMMO na podstawie Sword Art Online

Oceń ten Post!

Japoński oddział IBM otworzył stronę internetową dla gry virtual reality massive multiplayer online game (VRMMO) bazującej na świecie anime Sword Art Online. Gra, która będzie korzystała z technologii wirtualnej rzeczywistości będzie nosiła nazwę Sword Art Online: The Beggining.

Pierwsze testy ruszą już w marcu, a dokładnie odbędą się od 18 do 20 marca w Tokio, do których zostanie zaproszeni 208 uczestników. Podania na testera można składać do 4 marca.Na oficjalnej stronie projektu pojawiły się nowe informacje. Otóż gra będzie wykorzystywać system kognitywnej informatyki o nazwie IBM Watson oraz technologie chmury dostarczane przez SoftLayer. Ponadto ujawniono warunki uczestnictwa w testach alfa. Podano m.in. wymagany wzrost i wagę testerów w celach zeskanowania ich skanerem 3D. Do testów mogą dostać się jedynie osoby z wzrostem pomiędzy 150 a 190 cm i wagą 30-120kg. Ponadto muszą zgodzić się na wszystkie warunki takie jak nagrywanie i założenie specjalnego hełmu na głowę.

Sword Art Online The Beginning według założeń ma pozwolić graczom kontrolować VR przy pomocy ruchów ich ciała, a nie kontrolerów. Reki Kawahara, twórca Sword Art Online powiedział, że projekt: będzie zupełnie obcym (różnym) doświadczeniem niż inne gry wideo. Prawdopodobnie pojawią się także postacie znane z anime, m.in. Asuna i Kirito; ich aktorzy głosowi (Haruka Tomatsu i Yoshitsugu Matsuoka) wpisani zostali jako część obsady.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

WIDEO Z OPENINGIEM DRUGIEJ CZĘŚCI FAIRY GONE

WIDEO Z OPENINGIEM DRUGIEJ CZĘŚCI FAIRY GONE5 (100%) 1 vote[s] Na oficjalnej stronie P.A. Works’ opublikowano nowy …

shares