Powstanie anime na podstawie 'Dla mojej córki pokonałbym nawet Lorda Demonów’


Hobby Japan ogłosiło, że powstanie anime oparte na serii powieści 'Dla mojej córki pokonałbym nawet Lorda Demonów’ – Uchi no Ko no tame naraba, ore wa moshikashitara Maō mo Taoseru kamo Shirenai. Nie ujawniono jeszcze daty premiery anime.

142ce952823b48289e3e516baf79b27d

J-Novel Club publikuje powieści w formie cyfrowej po angielsku i w następujący sposób opisało tę serię:

Dale jest chłodnym, opanowanym i bardzo zdolnym poszukiwaczem przygód, któremu pomimo młodego wieku udało się już zyskać pewną sławę. Pewnego dnia, wykonując zadanie głęboko w lesie, spotyka małą dziewczynkę demona, która jest w opłakanym stanie. Nie mogąc po prostu jej zostawić by umarła Dale zabiera dziewczynkę do domu i zostaje jej przybranym ojcem. Pomimo bycia demonem Latina okazuje się być przeurocza i poszukiwacz przygód bardzo szybko staje się oddanym ojcem. Ale pozostaje pytanie, czemu dziewczyna w ogóle była w lesie?

Seria autorstwa Chirolu zaczęła pojawiać się w sierpniu 2014 roku na stronie internetowej Shōsetsuka ni Narō! (Bądźmy powieściopisarzami). Hobby Japan rozpoczęło publikację serii z ilustracjami autorstwa Truffle w lutym 2015. Seria dorobiła się również adaptacji mangowej.

Źródło tekstu i obrazka w tekście:
https://www.animenewsnetwork.com/news/2019-02-19/if-its-for-my-daughter-id-even-defeat-a-demon-lord-novel-series-gets-tv-anime/.143663
Źródło tła i miniatury:
http://valvrareteam.com/wp-content/uploads/2016/03/A6JXt0f-1.jpg