Potwierdzono trzeci sezon „Strike the Blood” OVA

W sobotę w trakcie Dengeki Game Festival 2018 została ogłoszono, że „Strike the Blood” otrzyma nowy sezon w formie OVA, to znaczy, że odcinki nie będą się niestety pojawiały co tydzień, a w dłuższych odstępach czasu. Jednakże fanom serii nie powinno to przeszkadzać, ponieważ drugi sezon tego anime również miał formę OVA. Seria będzie nawiązywać do 17 tomu nowelki autorstwa Gakuta Mikumy oraz będzie odnosił się do zakończenia „Świętej Wojny”

                            

Ta seria ma klimat szkolnego życia z elementami fantasy oraz akcji. Główny bohater jest uważany za czwartego protoplastę, to znaczy najsilniejszego na świecie wampira, o którym sądzono, że występuje tylko w legendach i tradycji ustnej. W specjalnej strefie dla demonów i innych nadnaturalnych stworzeń – Itogamijima protagonista poznaje dziewczynę Yukina Himeragi wysłaną, aby go śledzić,  a jeśli byłoby to konieczne – zabić.

Seria anime oparta na nowelce Gakuta Mikumy doczekała się 24 odcinkowego anime w 2013 roku oraz dwóch odcinków OVA wydanych jako historia poboczna w 2015 roku. Drugi sezon to 8 odcinkowa seria OVA wydawana pomiędzy 2016 a 2017 roku.

Poniżej promo wideo:

Źródło : animenewsnetwork.com

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Druga seria Major 2nd

4 kwietnia wystartuje kontynuacja anime opartego na sequelu do znanej i cenionej mangi poświęconej bejsbolowi. Powraca Ayumu Watanabe w roli reżysera i cała ekipa scenarzystów z pierwszego sezonu …

RADIO ANIME

x