Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Potwierdzono trzeci sezon „Strike the Blood” OVA
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Potwierdzono trzeci sezon „Strike the Blood” OVA

Potwierdzono trzeci sezon „Strike the Blood” OVA
Oceń ten Post!

W sobotę w trakcie Dengeki Game Festival 2018 została ogłoszono, że „Strike the Blood” otrzyma nowy sezon w formie OVA, to znaczy, że odcinki nie będą się niestety pojawiały co tydzień, a w dłuższych odstępach czasu. Jednakże fanom serii nie powinno to przeszkadzać, ponieważ drugi sezon tego anime również miał formę OVA. Seria będzie nawiązywać do 17 tomu nowelki autorstwa Gakuta Mikumy oraz będzie odnosił się do zakończenia „Świętej Wojny”

                            

Ta seria ma klimat szkolnego życia z elementami fantasy oraz akcji. Główny bohater jest uważany za czwartego protoplastę, to znaczy najsilniejszego na świecie wampira, o którym sądzono, że występuje tylko w legendach i tradycji ustnej. W specjalnej strefie dla demonów i innych nadnaturalnych stworzeń – Itogamijima protagonista poznaje dziewczynę Yukina Himeragi wysłaną, aby go śledzić,  a jeśli byłoby to konieczne – zabić.

Seria anime oparta na nowelce Gakuta Mikumy doczekała się 24 odcinkowego anime w 2013 roku oraz dwóch odcinków OVA wydanych jako historia poboczna w 2015 roku. Drugi sezon to 8 odcinkowa seria OVA wydawana pomiędzy 2016 a 2017 roku.

Poniżej promo wideo:

Źródło : animenewsnetwork.com


Autor Bezimienny

Check Also

Gra Stand My Heroes jako anime?

Gra Stand My Heroes jako anime?5 (100%) 1 vote Gra na smartfony „Stand My Heroes” …

shares