Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Japonia / Pokemon GO! Zagrajmy w Pokemony w prawdziwym świecie
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Pokemon GO! Zagrajmy w Pokemony w prawdziwym świecie

Pokemon GO! Zagrajmy w Pokemony w prawdziwym świecie
Oceń ten Post!

Pokemon Company ogłosiło w czwartek, że współpracują z Nintendo, GAME FREAK i firmą programistyczną Niantic, aby stworzyć aplikacje na smartfony Pokemon GO. Aplikacja będzie dostępna w 2016 roku na telefony iPhone oraz z systemem operacyjnym Android. W 2016 przypada 20 rocznica gier Pokemon.

Gracze będą korzystać z aplikacji, aby móc znaleźć Pokemony w świecie rzeczywistym z wykorzystaniem technologii opartych na lokalizacji. Nintendo dodatkowo podkreśliło, że z aplikacji można będzie korzystać za pomocą urządzenia Pokemon GO Plus.


W Pokemon GO Plus urządzenie posiada lampkę LED oraz funkcje wibracji, która będzie ostrzegać graczy gdy coś się dzieje w grze. Wykorzystywana jest technologia Bluetooth do łączenia się ze smartfonami graczy. Nintendo dopowiedziało, że gracz może nadal grać w grę bez urządzenia.

Wcześniejszy prezes Nintendo, Satoru Iwata, pracował nad rozwojem tej aplikacji. Przedstawiciel Nintendo i dyrektor, Shigeru Miyamoto, porównał aplikacje do Pokemon Snap. Gracze mają się poczuć jak wokół nich naprawdę byłyby pokemony z możliwością pójścia do prawdziwego świata i złapaniu ich.

Nintendo ogłosiło w marcu, że rozwinęło swój biznes gier na telefon w przeciwieństwie do portów gier 3DS i Wii U.

 

 

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Oryginalne anime „W’z” produkcji Frontier Works i Go Hands’ już w styczniu 2019

Oryginalne anime „W’z” produkcji Frontier Works i Go Hands’ już w styczniu 20195 (100%) 2 …

shares