anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Newsy / Podlaski Festiwal Anime

Podlaski Festiwal Anime

Serdecznie zapraszamy na „Podlaski Festiwal Anime”, festiwal odbywa się w Białystok na podlasiu (Politechnika Białostocka,) ul. Wiejska 45D.
Festiwal odbędzie się od 9:00 do 20:00 dnia 19.09.2015 r. (sobota) oraz od 9:00 do 20:00 dnia 20.09.2015 r. (niedziela)

Atrakcji nie zabraknie, takich jak:

 • Cosplay – (Jak co roku, w sobotni wieczór festiwalu nie może zabraknąć barwnych strojów i pokazów scenicznych. Tak więc jeśli masz chęć zaprezentować się w przebraniu, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału i oczarowania publiki. Zgłoszenia będziecie mogli wysyłać już od 1 lipca. Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail: cosplay.pfa@gmail.com)
 • Market – (Zapraszamy do skorzystania z naszego marketu!
  Na czym to polega? Możecie przynieść nam swoje rzeczy i listę, a my postaramy się je sprzedać i przekazać Wam za nie pieniążki. :D
  Jeśli nie sprzedamy oddajemy rzeczy w stanie nie naruszonym.)
 • Wiedzówka Shaman King – Nadeszła pora, aby jeszcze raz cofnąć się w czasie i poddać naszą wiedzę kolejnej próbie. Sprawdźcie co jeszcze pamiętacie o świecie w którym szamani prowadzą nieustanną walkę o najwyższą z nagród. Jeśli uważacie, że posiadacie wiedzę godną króla szamanów to weźcie udział w naszej wiedzówce i pokażcie na co was stać! Co prawda król duchów nie zostanie waszym stróżem, ale myślę, że przygotowane nagrody będą godnym zastępstwem. ^^
  Prowadzący: Dżimi, Edzia
 • Turniej Munchkina – Na naszej imprezie będziecie mieli okazję wziąć udział w oficjalnym turnieju munchkina! Przyjdźcie i pokażcie innym jak się wygrywa, a przy okazji zgarnijcie nagrody! Turniej odbędzie się pierwszego dnia imprezy tj. w sobotę 19 września i wystartuje o godzinie 14. Zapisy będą trwać od początku imprezy do godziny 13.45 w strefie gier planszowych. Ilość miejsc jest ograniczona do 32 osób, a więc kto pierwszy ten lepszy.
  Prowadzący: Dżimi
 • Mafia Death Note – rozbudowana i osadzona w klimacie Death Note. Odnajdź się w świecie, w którym nikt nie chce pokazać swojej twarzy. Wciel się w rolę Kiry, członka FBI, grupy dochodzeniowej bądź Yotsuby i zdemaskuj swoich wrogów. Intryguj, kłam, osądzaj, a przede wszystkim – nie daj się zabić.
  Prowadzący: Leo, Ryuk

Goście:

FlyHigh

Grupa taneczna FlyHigh istniejąca od listopada 2014r. W skład grupy wchodzi sześć dziewczyn interesujących się muzyką koreańską. W swoim tańcu wykorzystują choreografię koreańskich zespołów popowych. Celem grupy jest dobra zabawa przy ulubionej muzyce oraz popularyzowanie kultury Korei Południowej.

KattLett

Katt Lett to autorka komiksu Exitus Letalis. Opowie o swojej pracy, odpowie na Wasze pytania, a także wspomni o przyszłych planach wydawniczych.

Zapraszamy na stronę www festiwalu: http://pfa4.pl/


About Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

,,Tokyo Ghoul:re” otrzymuje drugi sezon w październiku!

Tegoroczny 28-my magazyn Shueisha Young Jump ujawnił w czwartek, że telewizyjna adaptacja Sui Ishidy z …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!