Pikachu mówi po angielsku w nowym filmie o Pokemonach!!!


Premiera anglojęzycznej wersji filmu „Pokemon the Movie: I Choose You” zaowocowała nowym nagraniem z kategorii tych, które w sieci rozchodzą się z prędkością światła. Fani japońskiego anime podczas seansu nie kryli swojego zaskoczenia. Dosłownie.

„Co jest ku***?” i „No nieee” to tylko te najbardziej wyraźne reakcje fanów japońskiego anime, którzy obejrzeli anglojęzyczną wersję filmu „Pokemon the Movie: I Choose You” i usłyszeli Pikachu mówiącego jak człowiek. To pierwszy raz, kiedy postać elektrycznej myszy mówi w tym samym języku, co jej opiekun Ash Ketchum. Tradycyjnie Pokemony posługują się własnym kodem, ale oczywiście zrozumiałym dla ich trenerów.„To dlatego… to dlatego, że zawsze chcę być z tobą” – mówi Pikachu, który do tej pory w dialogach używał wyłącznie dźwięku „pika”. Głosu najbardziej znanemu Pokemonowi świata użyczyła Kate Bristol. Po nagraniu został odpowiednio przerobiony metodą high-pitched.

Wraz z klipem z sali kinowej, w sieci pojawiły się dziesiątki interpretacji budzącego tyle emocji momentu. Niektórzy uważają, że mówiący ludzkim językiem Pikachu to tylko halucynacja albo sen w głowie Asha po przegranej walce.

„Pokemon the Movie: I Choose You” oryginalnie został wydany w lipcu tego roku po japońsku.

źródło: noizz.pl