anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / Film Anime / Pierwszy film z serii “Donten ni Warau Gaiden”: promo wideo, plakat kinowy

Pierwszy film z serii “Donten ni Warau Gaiden”: promo wideo, plakat kinowy

Po ponad pół roku od ogłoszenia, że spinoff mangi „Donten ni Warau” otrzyma wersję anime, w końcu możemy dowiedzieć się więcej a także zobaczyć promo wideo!

Manga „Donten ni Warau Gaiden” zawiera historie nieopowiedziane w oryginalnej mandze, między  innymi opowiadające o przeszłości i przyszłości bohaterów. Wydarzenia z oryginalnej mangi mają miejsce w 11 roku ery Meiji, kiedy to ilość ludności Japonii, która czuje się niezadowolona z działań tamtejszego rządu coraz bardziej wzrasta, co jest spowodowane postępującą westernizacją i zakazami nałożonymi na samurajów. Aby powstrzymać rosnącą ilość popełnianych przestępstw, rząd tworzy nowe więzienie. Trójka braci z rodziny Kumo otrzymuje zadanie transportowania więźniów do nowego więzienia, a na ich drodze czeka ich wiele zaskakujących przygód.

„Donten ni Warau Gaiden” zostanie przeniesiony na ekrany w postaci trzech filmów. Pierwszy film otrzyma tytuł „Donten ni Warau Gaiden: Ketsubetsu, Yamainu no Chikai” (ang. „Laughing Under the Clouds Gaiden – Parting, The Oath of the Yamainu”)- japońska premiera filmu planowana jest na 2 grudnia 2017. Filmy tworzone są przez Studio Wit, odpowiedzialne za produkcje takie jak „Shingeki no Kyojin” czy „Owari no Seraph”. Reżyserii podjął się Tetsuya Wakano, który pracował na przykład przy anime „Magi: The Labirynth of Magic”.

 

Znalezione obrazy dla zapytania donten ni warau gaiden ketsubetsu yamainu no chikai

Obecnie trwają również prace nad filmem live-action na podstawie oryginalnej mangi „Donten ni Warau”, premiera filmu jest datowana na luty 2018.

Źródło: Anime News Network

 

>Zeno<

About Zeno

Z wykształcenia Socjolog Kultury, z zamiłowania zajmuję się Japonią pod kątem społeczeństwa i kultury- w szczególności popkultury ;-)

Check Also

Pikachu mówi po angielsku w nowym filmie o Pokemonach!!!

Premiera anglojęzycznej wersji filmu „Pokemon the Movie: I Choose You” zaowocowała nowym nagraniem z kategorii …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!