Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / PS4 / Persona 5 zalicza poślizg, ale…
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Persona 5 zalicza poślizg, ale…

Persona 5 zalicza poślizg, ale…
Oceń ten Post!

Angielska wersja Persony 5 trafi na zachód nieco później. Wydawca postanowił jednak wynagrodzić nam oczekiwanie znakomitą informacją.

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Persona 5 ukaże się w Stanach Zjednoczonych i Europie 4 kwietnia 2017, więc obsuwa nie jest zbyt spora. Mimo to, w ramach rekompensaty, w dniu premiery trzymamy możliwość pobrania darmowego DLC z japońskim dubbingiem! Wszyscy zachodni gracze otrzymają zatem możliwość wyboru preferowanej ścieżki dialogowej.

Wydawca klasycznie argumentuje przesunięcie premiery chęcią jak najlepszego doszlifowania zachodniego wydania, by spełniało również wewnętrzne standardy samego developera, firmy Atlus. Miło jednak, że otrzymamy dodatkowo coś w zamian.

Dodatkowo amerykańscy gracze w dniach 3-4 grudnia 2016 będą mieli okazję przetestować angielską wersję gry podczas imprezy PlayStation Experience w Anaheim. Warto także przypomnieć, że Persona 5 ukaże się na zachodzie w edycji standardowej, limitowanej i kolekcjonerskiej.

Źródło: Persona Central
Grafika: Kuvshinov Ilya

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Steins;Gate Elite Game ujawnia opening, wydanie 20 września.

Steins;Gate Elite Game ujawnia opening, wydanie 20 września.Oceń ten Post! Oficjalna strona internetowa 5pb. Games …

shares