Program wakai.exe ver. 0.5.0.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Film Anime / Part 2 kinowego – Peace Maker Kurogane
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Part 2 kinowego – Peace Maker Kurogane

Part 2 kinowego – Peace Maker Kurogane
5 (100%) 2 votes

Za nami pierwsza części filmowej wersji „Peace Maker Kurogane” pt. „Peace Maker Kurogane – Omou­‑michi”, która weszła na ekrany kin 2 czerwca. Finał, a zarazem kolejną część pt. „Peace Maker Kurogane – Yuumei” zaplanowano na 17 listopada.

Piosenkę do filmu i tym razem zaśpiewa Jetzejohnson.

Pierwowzór filmów stanowi manga autorstwa Nanae Chrono, która ukazuje się od 1999 roku, zaś w 2001 roku zmieniła nazwę na Peacemaker Kurogane. W 2003 r. manga doczekała się serii telewizyjnej, zaś w 2010r filmu aktorskiego.

Fabuła:

Piętnastoletni Tetsunosuke Ichimura, młody samuraj przyłącza się do oddziału znanego jako Shinsengumi – policyjnych sił szogunatu pilnujących porządku w Edo. Jego motywacją jest chęć nauki walki, zaś celem pomszczenie śmierci brutalnie zamordowanych rodziców. Czasy są niespokojne, a zapotrzebowanie na strażników porządku duże, bowiem kraj stoi na skraju wielkich reform, a zarówno ich zwolennicy, jak i przeciwnicy walczą o swoje racje, absolutnie nie przebierając w środkach.


Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Zwiastun 2 sezonu Haikara-san ga Tooru

Zwiastun 2 sezonu Haikara-san ga Tooru5 (100%) 1 vote W sieci pojawił się oficjalny zwiastun …

shares