Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Orange ~Mirai~ – pojawił się trailer filmu anime.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Orange ~Mirai~ – pojawił się trailer filmu anime.

Orange ~Mirai~ – pojawił się trailer filmu anime.
Oceń ten Post!

Oficjalna strona anime Orange ~Mirai~ rozpoczęła streaming trailera filmu.

Jego tło muzyczne stanowi przewodnia Mirai (wyk: Kobukuro).

W trailerze pojawiją się sugestie o jeszcze jednej przyszlości i jeszcze jednym cudzie, jako, że film opowiada o tym co stało się po historii opowiedzianej (w anime).

Premiera Orange ~Mirai~ nastąpi 18 listopada a jego fabułę stanowić będzie (podobnie jak w mającej pojawić się w październiku dwurozdziałowej mandze Ichigo Takano) główny wątek serialu, opowiedziany z punktu widzenia Suwy jak również historie które nie znalazły się ani w serialu ani w oryginalnej mandze.

Zespół produkcyjny i obsada serialu ponownie biorą udział w produkcji anime.

Serial powstał w studiach TAF i TMS Entertauinment w reżyserii Hiroshiego Hamazaki jako adpatacja fantastyczno-naukowo-romansowej mangi Ichigo Takano, w której:

Każdy czegoś żałuje w swoim życiu. Więc kto nie chciał by mieć szansy na zmianę przeszłości – jeśli by miał taką możliwość?

Tej wiosny, 16-letnia Naho Takamiya (Kana Hanazawa) otrzymała dziwny, lecz strasznie szczegółowy list.
Jego autorką była – ona sama, lecz starsza o 11 lat.
W pierwszej chwili potraktowała go jako żart, lecz gdy rzeczy opisane w liście zdarzyły się naprawdę, zaczęła go traktować serio.
Jedną z nich było pojawienie się w klasie nowego ucznia – Naruse Kakeru (Seiichirō Yamashita). Dwa tygodnie później, Naho kończy czytać list. Jej 27-letnie “alter ego” z przyszłości informuje iż najbardziej żałuje, że Kakeru już nie ma i prosi ją by go dobrze obserwowała….
Lecz co to znaczy? – zaróno dla niej jak i Kakeru?

Manga pojawiła się w 2012r jej 5 i ostatni tom zebrany ukazał się 12 listopada zeszłego roku. Premiera serialu nastąpiła w lipcu

Źródło: ANN, strona anime, dansetsu.
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.

7SEEDS – ujawniono tytuł i wykonawcę ED anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime 7SEEDS …

shares