Onihei „Sono Otoko, Hasegawa Heizō” – powstaje OVA, prequel anime.

Oficjalna strona anime Onihei poinformowała o produkcji OVA o podtytule ~Sono Otoko, Hasegawa Heizō~ (~This Man, Heizō Hasegawa~) .

Będzie to wprowadzenie do powstającego serialu anime, którego premiera nastąpi w styczniu, lecz 40-minutowe OVA pojawi się dopiero 22 lutego.

Opowie o młodym mężczyźnie zbierającego opowieści o Heizō od Kumehachiego, Hikojū, Omasy i innych znających i podziwjących go.
Mężczyzna dowiaduje się o młodości Heizō i jak stał się policyjnym wyrobnikiem.

Zespół produkcyjny OVA stanowią:

  • reżyseria, projekty postaci – Shigeyuki Miya
  • animacja – studio M2, TMS Entertainmenta wystąpią:
  • Heizō Hasegawa (Onihei) – Kenyū Horiuchi
  • Omasa – Romi Park
  • Tatsuzō Hasegawa – Daisuke Namikawa i in.

czyli tak samo jak w serialu.

Anime powstaje w studiach M2, TMS Entertainment w reżyserii Shigeyukiego Miya jako adaptacja serii powieści Shōtarō Ikenami Onihei Hankachō.
Publikowano je w magazynie Ōru Yomimono w latach 1967-1989 (19 tomów), do śmierci autora.
Ich bohaterem jest Heizō Hasegawa, przynoszący w erze Edo sprawiedliwość pokrzywdzonym i rozprawiający się z podpalaczami i rabusiami.

Na ich kanwie powstała w latach 1993-2013 manga autorstwa Takao Saitō, której opublikowano 90 tomów a także film i telewizyjne seriale.

źródło: strona anime via ANN, dansetsu.

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Druga seria Major 2nd

4 kwietnia wystartuje kontynuacja anime opartego na sequelu do znanej i cenionej mangi poświęconej bejsbolowi. Powraca Ayumu Watanabe w roli reżysera i cała ekipa scenarzystów z pierwszego sezonu …

RADIO ANIME

x