anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / PC / Odświeżona kolekcja .hack//G.U. powoli toruje drogę na zachód

Odświeżona kolekcja .hack//G.U. powoli toruje drogę na zachód

Ledwo zapowiedziany gdzieś tam w gąszczu nowinek E3, .hack//G.U. Last Recode zostało zarejestrowane jako znak towarowy w Europie.

Podczas gdy wiele osób skupiało się na nowościach zapowiadanych podczas targów E3, terminowo pojawił się nowy numer Famitsu, w którym ujawniono .hack//G.U. Last Recode, czyli kolekcję wszystkich trzech odsłon .hack//G.U. (Vol. 1//Rebirth, Vol. 2//Reminisce i Vol. 3//Redemption) dla PlayStation 4 i PC.

Prócz oczywistych graficznych i wydajnościowych usprawnień, zostaną również znacznie ulepszone mechaniki gier, przystosowując je do współczesnych standardów, a także wprowadzając poprawki z dwóch ostatnich odsłon do tej pierwszej. Jako że 2017 zaznacza 15. rocznicę serii .hack, a także 10. rocznicę .hack//G.U. (i rok, w którym odgrywa się G.U.), .hack//G.U. Last Recode jest jednym z pierwszych projektów świętujących urodziny.

Co więcej, nie tak długo po japońskiej zapowiedzi, Bandai Namco zarejestrowało znak towarowy kolekcji w Europie. Nie jest to co prawda oficjalna zapowiedź, ale jeszcze niezapowiedziane lokalizacje nieraz były już wyłapywane właśnie przy rejestracji znaku towarowego danego tytułu.

Japońska data premiery .hack//G.U. Last Recode nie została jeszcze ogłoszona, lecz wiadomo nam, że produkcja jest ukończona w 80%.

Źródło: Famitsu, Gematsu
Grafika: Bandai Namco / .hack, Famitsu

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Wielka japońska wyprzedaż na PlayStation Store

Wszyscy wielbiciele japońskich gier zdecydowanie powinni zainteresować się najnowszą cyfrową wyprzedażą na PlayStation Store. Przecenionych …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!