Program wakai.exe ver. 0.5.3.8 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!

Start / Anime TV / Nowy key visual anime „Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru”

Nowy key visual anime „Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru”

Oceń ten Post!

Na oficjalnej stronie animowanej adaptacji light nowelki „Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru” (w wolnym tłumaczeniu na język polski: „Mimo wszystko, Grzesznicy tańczą ze Smokami”) opublikowano najnowszy key visual dla tej serii. Premiera z pewnością odbędzie się w kwietniu 2018, jednak ekipa twórców wprowadziła pewne zamieszanie co do dokładnej daty. Emisja pierwszego odcinka początkowo była zaplanowana na 6 kwietnia, jednak prawdopodobnie może zostać przesunięta na 14 kwietnia.

PV:

Historia kręci się wokół „jushiki” ( czyli równań- zaklęć), równań zarządzających stałą kwantową „h”, zmieniających prawa fizyki w skali lokalnej, tworzących eksplozje trotylu i trującego gazu oraz powodując niesamowite zjawiska fizyczne, takie jak na przykład fuzja nuklearna. Bohaterami historii są dwaj mężczyźni posługujący się tymi równaniami w walce, nazywani „jushikishi”: Gayus- umysł taktyczny, ale niestety mający ogromnego pecha oraz Gigina- piękny, lecz okrutny, jego ulubiona broń to miecz. Ci dwaj łowcy nagród rzuceni zostają w wir walki ze smokami w mieście Eridana i wplątani w intrygi państwowe.

Anime powstało w niespecjalnie wyróżniającym się studio Seven Arcs Pictures, jednak patrząc na PV i na ciekawy zarys fabuły spodziewam się, że będzie to jedna z mocniejszych pozycji w sezonie wiosennym.

Podobny obraz

Hiroshi Nishikiori i Hirokazu Hanai zajmują się reżyserią serii. Za kompozycję serii odpowiada Takayo Ikami, a Masaru Kitao („Death Note”) projektuje postacie.

Opening pod tytułem „divine criminal” wykona fripSide, zaś ending pod tytułem „décadence.” zaprezentuje nam Maon Kurosaki.

Źródło: Anime News Network

>ZENO<

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Majutsushi Orphen Hagure Tabi – pojawiło się PV1 anime.

Majutsushi Orphen Hagure Tabi – pojawiło się PV1 anime.5 (100%) 1 vote Oficjalna strona anime …

shares