Nowe promo Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! wraz z openingiem

Z wielką przyjemnością przedstawiam wam nowe video promocyjne serii Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! powstałej na bazie light noveli autorstwa Natsume Akatsuki.

 

Historia anime koncentruje się na postaci Kazuma Sato, który jest aspołecznym fanem gier, anime i mangi (brzmi znajomo?). Jego rozczarowujące i monotonne życie zostaje zakończone przez nieszczęśliwy wypadek samochodowy. Chłopak oddaje ostatnie tchnienie, a przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Kiedy otwiera oczy stoi przed nim piękna dziewczyna, która nazywa siebie boginią. Kazumo Sato dostaje od niej jeszcze jedną szansę – może zacząć nowe życie w alternatywnym świecie, ale warunkiem jest zabranie ze sobą tylko jednej rzeczy. Chłopak bez zastanowienia wybiera… Boginię!

Pomimo szczerych chęci, aby wieść spokojne życie, Kazumo zostaje wciągnięty przez swoją wybawczynię w wir kłopotów. Ostatecznie jego osobą interesuje się nawet sam król demonów i jego armia.

Poniżej zamieszczam kilka plakatów przedstawiających główne postacie

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Adaptacja Shuumatsu no Harem

Ogłoszono, że manga Shuumatsu no Harem otrzyma animowaną adaptację, która zadebiutuje w 2021 roku. Więcej informacji nie ujawniono. …

RADIO ANIME

x