Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / Anime TV / Nowe promo Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! wraz z openingiem
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Nowe promo Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! wraz z openingiem

Nowe promo Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! wraz z openingiem
Oceń ten Post!

Z wielką przyjemnością przedstawiam wam nowe video promocyjne serii Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku o! powstałej na bazie light noveli autorstwa Natsume Akatsuki.

 

Historia anime koncentruje się na postaci Kazuma Sato, który jest aspołecznym fanem gier, anime i mangi (brzmi znajomo?). Jego rozczarowujące i monotonne życie zostaje zakończone przez nieszczęśliwy wypadek samochodowy. Chłopak oddaje ostatnie tchnienie, a przynajmniej tak mogłoby się wydawać. Kiedy otwiera oczy stoi przed nim piękna dziewczyna, która nazywa siebie boginią. Kazumo Sato dostaje od niej jeszcze jedną szansę – może zacząć nowe życie w alternatywnym świecie, ale warunkiem jest zabranie ze sobą tylko jednej rzeczy. Chłopak bez zastanowienia wybiera… Boginię!

Pomimo szczerych chęci, aby wieść spokojne życie, Kazumo zostaje wciągnięty przez swoją wybawczynię w wir kłopotów. Ostatecznie jego osobą interesuje się nawet sam król demonów i jego armia.

Poniżej zamieszczam kilka plakatów przedstawiających główne postacie

Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Autor Wakai NEWS

Wakai NEWS
Najlepsze radia Azjatyckie w Polsce!

Check Also

Blade Runner

Anime? Łowcy androidów!

Anime? Łowcy androidów!5 (100%) 1 vote Studio Adult Swim wraz z Crunchyroll i Alcon Television …

shares