anime drama manga nowości anime nowości drama nowości manga
          Słuchaj nas w: Winamp, Media Player, RealPlayer, Playlista
Home / PS4 / Nights of Azure 2 już jesienią na zachodzie

Nights of Azure 2 już jesienią na zachodzie

Kolejny już RPG akcji od twórców serii Atelier otrzymał europejską datę premiery.

Nights of Azure 2: Bride of the New Moon odgrywa się u schyłku XIX wieku w fikcyjnym mieście zachodniej Europy, które jest przepełnionym demonami. Sama fabuła gry skupia się na rycerzu Alushe i jej przyjaciółkach z dzieciństwa – Lilianie i Ruhenheid. Podczas chronienia Liliany, Alushe wpada w zasadzkę i ginie, po czym przebudza się jako sztuczny pół-demon, wytworzony przez sektę z mrocznymi powiązaniami, New Curie. Wraz z towarzyszami, którzy nigdy nie powinny być razem, będziemy rozpraszać pokrywający świat mrok w celu uratowania Liliany i odkrycia szokującej prawdy kryjącej się za Królową Księżyca.

Limitowana edycja gry, zawierająca kopię gry, artbook, soundtrack i trzy materiałowe plakaty, dostępna jest na amerykańskim sklepie NIS America dla PlayStation 4 i Nintendo Switch.
Sama gra ukaże się w Europie już 27 października 2017 roku na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. Podobnie do pierwszej odsłony, na zachodnich rynkach nie pojawi się wersja na PlayStation Vitę.

Źródło: Gematsu
Grafika: Nights of Azure 2 / KOEI TECMO EUROPE

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"

About Kamiru

Bóg też zaczynał od zera.

Check Also

Wielka japońska wyprzedaż na PlayStation Store

Wszyscy wielbiciele japońskich gier zdecydowanie powinni zainteresować się najnowszą cyfrową wyprzedażą na PlayStation Store. Przecenionych …

Ramówka na Dziś!

Ramówka na dziś!