Program wakai.exe ver. 0.5.3.0 do słuchania na PC - bez włączenia przeglądarki!Start / PS4 / Nights of Azure 2 już jesienią na zachodzie
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Nights of Azure 2 już jesienią na zachodzie

Nights of Azure 2 już jesienią na zachodzie
Oceń ten Post!

Kolejny już RPG akcji od twórców serii Atelier otrzymał europejską datę premiery.

Nights of Azure 2: Bride of the New Moon odgrywa się u schyłku XIX wieku w fikcyjnym mieście zachodniej Europy, które jest przepełnionym demonami. Sama fabuła gry skupia się na rycerzu Alushe i jej przyjaciółkach z dzieciństwa – Lilianie i Ruhenheid. Podczas chronienia Liliany, Alushe wpada w zasadzkę i ginie, po czym przebudza się jako sztuczny pół-demon, wytworzony przez sektę z mrocznymi powiązaniami, New Curie. Wraz z towarzyszami, którzy nigdy nie powinny być razem, będziemy rozpraszać pokrywający świat mrok w celu uratowania Liliany i odkrycia szokującej prawdy kryjącej się za Królową Księżyca.

Limitowana edycja gry, zawierająca kopię gry, artbook, soundtrack i trzy materiałowe plakaty, dostępna jest na amerykańskim sklepie NIS America dla PlayStation 4 i Nintendo Switch.
Sama gra ukaże się w Europie już 27 października 2017 roku na PlayStation 4, Nintendo Switch oraz PC. Podobnie do pierwszej odsłony, na zachodnich rynkach nie pojawi się wersja na PlayStation Vitę.

Źródło: Gematsu
Grafika: Nights of Azure 2 / KOEI TECMO EUROPE

Źródło wpisu: jp-gaming.pl - z zamiłowania do japońskiej popkultury"
Sklep E-NEKO.PL ANIME I MANGA!

Check Also

Steins;Gate Elite Game ujawnia opening, wydanie 20 września.

Steins;Gate Elite Game ujawnia opening, wydanie 20 września.Oceń ten Post! Oficjalna strona internetowa 5pb. Games …

shares