Jeżeli korzystacie z Netflixa, na pewno zauważyliście, że całkiem niedawno pojawiła się kolejna część anime JoJo’s Bizarre Adventure Part 6: Stone Ocean. Jednak ekranizacja jest nieco w tyle za fabułą mangi. Do tej pory Hirohiko Araki stworzył osiem części JoJo. Ostatnią z nich, czyli JoJolion publikował do 2021 roku.

Pojawiło się oficjalne potwierdzenie dotyczące kontynuacji mangi. Artysta po półtorarocznej przerwie wkrótce rozpocznie prace nad dziewiątą częścią historii. Kolejna część będzie nosiła nazwę JOJOLands i rozpocznie się 17 lutego przyszłego roku.

Nowe rozdziały mangi i przyszłość anime

Dziewiątą część słynnej mangi znajdziemy w magazynie Ultra Jump. Jest to jeden z najpopularniejszych w Japonii miesięczników. W związku ze wznowieniem kontynuacji fabuły serii JoJo, w internecie powstaje mnóstwo spekulacji na temat anime. Do tej pory otrzymaliśmy adaptację siedmiu części. Fani zastanawiają się nad tym, czy coraz szybciej postępująca w świecie JoJo historia przyspieszy adaptację telewizyjną kolejnej części mangi. Mimo wszystko są to jedynie spekulacje fanów. Kontynuacja anime nie została jeszcze potwierdzona.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.