Uzaki Chan Wants to Hang Out to manga zarówno napisana, jak i zilustrowana przez mangakę znanego pod pseudonimem Take. Seria mangi została wydana przez Kadokawa Shoten w grudniu 2017 roku. Wersja przetłumaczona na język angielski została wydana przez Seven Seas Entertainment w 2019 roku. Rok później w lipcu doczekaliśmy się adaptacji anime. Za animację odpowiada studio ENGI. Drugi sezon anime pojawił się na platformach streamingowych 15 października tego roku. Druga część animowanej serii zostanie rozłożona na 13 odcinków.

Na czym polega fabuła?

Tytułowa Hana Uzaki jest na pierwszym roku studiów. Na uczelni spotyka swojego starszego kolegę Shinichi Sakuraia, który w czasach liceum uczęszczał z nią do tego samego klubu. Uzaki była niezwykle zaskoczona zmianami w życiu Shinichiego, ponieważ niegdyś towarzyski i aktywny mężczyzna stał się samotnikiem.

Sakurai preferuje teraz życie w ciszy, z kolei Uzaki próbuje wprowadzić w jego codzienność nieco więcej dynamicznych wydarzeń. Spędza z nim czas i zaprasza go do kina. Sakurai uznaje koleżankę za irytującą, mimo wszystko postanawia spędzić z nią trochę czasu. Przebojowa osobowość Hany doprowadza do wielu komicznych sytuacji.

W miarę upływu czasu znajomość między tą dwójką staje się coraz bardziej zżyta. Ludzie w ich otoczeniu błędnie myślą, że Uzaki i Shinichi to zakochana para. Jednak kto wie, dokąd zaprowadzi ich ta wesoła znajomość?

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.