Niedługo pojawi się nowa seria anime osadzona w uniwersum The Seven Deadly Sins. Tym razem jednak głównym bohaterem nie będzie ani Meliodas, ani też jego syn Tristan. Protagonistą The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse będzie Percival. Zmiany dotyczą też tytułowych “Siedmiu grzechów”, gdyż Percival na swojej drodze napotka nową generację drużyny.

Gdzie oglądać?

Mangę The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse rozpoczęła się w czerwcu 2021 roku i nadal się ukazuje. Anime jednak będzie miało swoją premierę prawdopodobnie w październiku 2023 roku. Całą serię The Seven Deadly Sins możemy obejrzeć na platformie Netflix (łącznie z trzema filmami). Z tego powodu istnieje spore prawdopodobieństwo, że The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse będzie dostępny również właśnie tam.

Trochę o filmie The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh

Niedawno na Netflixie premierę miał film The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh, który skupiał się na synu Meliodasa. Jest to pierwsza z dwóch części historii. Kontynuację wydarzeń będziemy mogli podziwiać już w sierpniu tego roku. Więcej odnośnie części pierwszej znajdziecie tutaj.

Źródło: oficjalna strona promująca The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.