Pojawiły się nowe informacje na temat najnowszego sezonu Dr. Stone. Poza datą premiery, która zaplanowana jest na wiosnę 2023 roku, ukazał się również plakat zapowiadający dalsze przygody Senku i jego towarzyszy. Wcześniej 10 lipca 2022 roku pojawił się 55-minutowy odcinek specjalny (oparty na mandze), który pokazywał nam zupełnie nową postać – Ryusui’ego.

BIorąc pod uwagę fakt, iż Senku stoi na statku, możemy się domyślać, że głównym bohaterom w końcu udało się pokonać wodę. Gdzie poniosą ich fale? Tego dowiemy się już niedługo.

Fabuła

Gdy Taiju próbuje wyznać swoją miłość Yuzurice, nagle pojawia się na niebie zielone światło, a wszyscy ludzie i zwierzęta zmieniają się w kamień. Chłopak zachowuje świadomość, kurczowo trzymając się myśli o swojej ukochanej. Po WIELU WIELU latach w końcu udaje mu się wyswobodzić ze skały. Gdy wychodzi z jaskini, w której się aktualnie znajdował, okazuje się, że cały świat cofnął się do ery kamienia łupanego. Ponadto odkrywa, że przed nim wybudziła się jeszcze jedna osoba, jego kolega ze szkoły – Senku. Chłopak jest geniuszem o ponadprzeciętnej inteligencji, któremu udało się wydostać ze skorupy kilka miesięcy przed Taiju. Senku za cel postawił sobie odbudowę cywilizacji za pomocą nauki, czy uda mu się to zrobić mając do dyspozycji tylko dary matki natury?

Tagi: Dr. Stone

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.