Wydawca Bandai Namco Entertainment America przedstawił zapowiedź nowej gry z uniwersum One Piece. Gra będzie dostępna na platformach Steam, Play Station 4,5 oraz Xbox Series. Firma uchyliła rąbka tajemnicy i przedstawiła urywek rozgrywki.

Gra oficjalnie ukaże się 13 stycznia 2023 roku. Pierwotnie zaplanowano premierę na 2022, jednak pewne etapy prac nad produktem zostały opóźnione.

Producent już teraz przyjmuje zamówienia przedpremierowe. Możecie nabyć grę w wersji Standard, Deluxe lub w specjalnej edycji kolekcjonerskiej, która zawiera:

  • dostęp do gry:
  • figurkę Luffy’ego i Limy;
  • premię za zamówienie przedpremierowe w postaci bonusów (waluta do wykorzystania w grze);
  • dodatkowe pakiety ze skórkami do gry.

O czym będzie gra?

Rozgrywka utrzymuje styl znany z anime. W trakcie fabuły gry załoga słomkowego kapelusza zostanie rozdzielona. Zadaniem Luffy’ego jest zbadać wyspę i zebrać rozproszonych członków załogi. (Miejmy nadzieję, że Zoro nie zagubi się na tyle, aby zniknąć z kadru rozgrywki).

W trakcie eksploracji będziemy mogli korzystać z wielu potężnych zdolności kapitana słomkowej załogi. Kiedy odnajdziemy załogę, gra pozwala nam skorzystać również z ich umiejętności.

One Piece Odyssey jest typową grą RPG. Wraz z przechodzeniem fabuły będziemy odblokowywali nowe zdolności i możliwości, które sprawią, że sterowane postacie staną się jeszcze potężniejsze. Zadaniem gracza jest podejmowanie strategicznych decyzji. Kluczem w trakcie rozgrywki będzie wykorzystanie odpowiednich umiejętności członków załogi Luffy’ego we właściwym czasie.

Tagi: One Piece

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.