W trakcie wydarzenia Animate Girls Festival 2022 ujawniono wideo promocyjne nowego anime z serii komedii romantycznych. Ekranizacja The Ice Guy and His Cool Female Colleague pojawi się w japońskiej telewizji 4 stycznia 2023 roku. Miyuki Tonogaya początkowo promowała swoją mangę w mediach społecznościowych. Gdy zdobyła nieco więcej popularności, jej dzieło znalazło swoje miejsce w serwisie publicystycznym Gangan Pixiv manga.

Za realizację scenariusza anime odpowiada Tomoko Konparu. Z kolei Miyako Kanō zajmuje się projektowaniem postaci. Artystka Nowlu wykona tematyczne outro dla anime pod tytułem Frozen Midnight. Wideo promocyjne zawierało również informację o aktorach głosowych, którzy wezmą udział w produkcji. Na liście znaleźli się między innymi:

  • Yui Ishikawa (Fuyutsuki);
  • Chiaki Kobayashi (Himuro);
  • Yumi Uchiyama (Komori);
  • Kouki Uchiyama (Saejima);
  • Ayane Sakura (Otonashi);
  • Shugo Nakamura (Katori);
  • Hiyori Nitta (Yukimin).

Fabuła

Główny bohater Himuro jest potomkiem śnieżnego ducha z japońskiego folkloru znanego jako Yuki-onna (z angielskiego: Snow Woman). Himuro włada pewnymi mocami. Może zamrażać obiekty lub wywoływać burzę śnieżną, gdy zostanie wytrącony z równowagi. Fabuła skupia się na relacji między Himuro i Fuyutsuki, w której bohater potajemnie się podkochuje.

Na początku jedynie pracują w tej samej firmie. Wkrótce zaczynają spędzać razem prywatny czas, jednak okazuje się, że są nieco nieobeznani z romantycznymi relacjami i nie wiedzą, w jaki sposób zbliżyć się do siebie. Ich relacja stopniowa się zmienia, tylko kto wykona kolejny krok?

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.