Zaskoczeni? Pierwsze informacje na temat produkcji mogliśmy usłyszeć we wrześniu 2021 roku. Podobno prace nad filmem zaczęły się już dawno temu, teraz jednak ukazał się pierwszy zwiastun Knights of the Zodiac – Saint Seiya Live Action. Data premiery jest zapowiedziana na 2023 rok, w projekt jest zaangażowana firma Toei oraz Sony Pictures.

Obsada

Przyznam szczerze, że jest to dla mnie nieco dziwny ewenement (oczywiście w pozytywnym sensie) widzieć polskie nazwisko w ekranizacji klasycznej japońskiej mangi. Tomasz Bagiński jest znany przede wszystkim jako reżyser z serialu Netfliksa Wiedźmin, a teraz będzie miał okazję się wykazać jako reżyser adaptacji live-action Rycerzy Zodiaku.

Poza polskim akcentem w obsadzie znajduje się Mackenyu, Madison Iseman, Sean Bean, Famke Janssen, Nick Stahl, Diego Tinoco oraz Mark Dacascos. Co ciekawe za choreografię pojedynków odpowiada Andy Cheng, który współpracował przy tworzeniu “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”od Marvela. Za scenariusz odpowiadają Josh Campbell i Matt Stuecken.

Fabuła

Historia toczy się wokół tytułowych Rycerzy Zodiaku, którzy potrafią opanować legendarne zbroje dające nadludzkie umiejętności. Ich głównym zadaniem jest obrona ich przywódczyni – wskrzeszonej bogini Ateny przed innymi bogami, którzy chcą przejąć władzę nad światem.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.