W nowym wideo promocyjnym ujrzeliśmy zapowiedź openingu i endingu drugiego sezonu anime. Wiemy także, że drugi sezon będzie miał łącznie 15 odcinków. Pierwsze 10 odcinków pojawi się na Netflixie 26 stycznia. Z kolei kolejne 5 nie zostało jeszcze zapowiedziane na konkretną datę, jednak możemy spodziewać się ich również w 2023 roku.

Pierwszy sezon miał swój debiut na Netflixie w czerwcu 2021 roku. Masao Ookubo zajmuje się reżyserią franczyzy. Yuka Yamada projektuje postaci, a Yasuharu Takanashi zajmuje się muzyką.

Obsada, która pojawi się w drugim sezonie

  • Tatsuhisa Suzuki jako Shiva
  • Tomoyo Kurosawa jako Göll
  • Miyuki Sawashiro jako Brunhilde
  • Yūichi Nakamura jako Buddha
  • Subaru Kimura jako Raiden Tameemon
  • Katsuyuki Konishi jako Heracles
  • Tomokazu Sugita jako Jack the Ripper

Fabuła

Okazuje się, że 7 milionów lat rozwoju ludzkiej cywilizacji nagle dobiega końca. Jednak co jest tego powodem? Co 1000 lat wszyscy bogowie zbierają się na wspólnym posiedzeniu, aby określić, czy ludzkość powinna przetrwać. Osądzają występki ludzi oraz biorą pod uwagę ich osiągnięcia. Tym razem bogowie byli zgodni co do tego, że ludzkość nie zasługuje na przetrwanie. Podjęli decyzję, aby zakończyć erę cywilizacji ludzkiej. Jednak ktoś staje po stronie ludzi. Walkiria o imieniu Brunhilda zgłosiła sprzeciw.

Zaproponowała, aby ludzie otrzymali przynajmniej szansę ku temu, by się bronić. Brunhilda rzuca wyzwanie bogom i proponuje zorganizowanie wydarzenia znanego w świecie anime jako Ragnarok. Polega ono na tym, że mistrzowie rasy ludzkiej będą toczyli walkę jeden na jednego z bogami. Pierwsza drużyna, która wygra siedem z trzynastu pojedynków, zwycięży tytułowy Ragnarok.

Bogowie początkowo uznali propozycję za kiepski żart, ponieważ ich zdaniem rasa ludzka nie ma szans na wygraną. Brunhilda postawiła na swoje i udało jej się przekonać boskie istoty.

Czy ludziom uda się przewyższyć bogów, a może czeka ich koniec?

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.