Na oficjalnych mediach społecznościowych Bleacha możemy przeczytać o tym, że ostatni sezon anime oparty na rozdziale Thousand Year Blood War autorstwa Tite Kubo otrzyma godzinny odcinek specjalny już 26 grudnia. Wraz z nim zakończy się pierwsza część emisji nowego sezonu. Co więcej, poprzedni odcinek zostanie wyemitowany zgodnie z planem, czyli 19 grudnia.

Premiera adaptacji telewizyjnej ostatniego rozdziału mangi miała miejsce 10 października. Powoli zbliżamy się do zakończenia pierwszej części tego sezonu. Zostanie od podzielony na cztery części, które zakończą się w 2023 roku. Odcinki są oficjalne emitowane w japońskiej telewizji, jednak możemy je na bieżąco oglądać na wielu platformach streamingowych, takich jak Disney+ lub Hulu.

Angielski dubbing do nowego sezonu Bleacha pojawił się na platformie Hulu już na początku listopada tego roku. Ostatni sezon otrzyma 48 odcinków. Ich fabuła będzie w sobie zawierała wszystkie wydarzenia z mangi Tite Kubo, które nie pojawiły się jeszcze na ekranach telewizorów. Oznacza to, że fabuła będzie zawierała wydarzenia przedstawione od 55 do 74 tomu mangi.

Japońska obsada aktorów głosowych w nowym sezonie Bleacha nieco się rozszerzyła. Jednak w przypadku znanych nam już postaci powołano tych samych aktorów głosowych, którzy użyczali głosu na samym początku serii.

Tagi: Bleach

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.