Firma ONE PIECE FITNESS BragMen stworzyła linię produktów skierowaną do fanów One Piece. Na ich nowo otwartej siłowni w Japonii znajdziemy sztangi w kształcie mięsa oraz kamizelki obciążeniowe z wizerunkiem piratów. Szczęściarze, którzy mieszkają nieopodal, mogą zapisać się na dedykowany program treningowy. Na treningu grupowym uczestnicy łączą aktywność fizyczną z dobrą zabawą. Trening z pirackim motywem ma za zadanie ułatwić dotarcie do sylwetkowego celu!

Przygotowany przez firmę trening grupowy nosi tytuł “Pirackiego Treningu Funkcjonalnego”. Program przewiduje różne poziomy trudności w zależności od sprawności uczestników. 

Osoby czujące się na siłach mogą wziąć udział w teście siłowym “Four Emperors Training”. Wyzwanie polega na podnoszeniu wyznaczonych przez trenera ciężarów.

Instruktorzy podczas sesji personalnych przebierają się za oficerów marynarki One Piece. To jednak nie wszystko! Kursanci mogą mierzyć swój progres siłowy za pośrednictwem podnoszenia pirackiej rangi na siłowni.

Źródło: oficjalna strona siłowni o tematyce One Piece.

Tagi: One Piece
Kategorie: Newsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.