Telewizja TBS właśnie ogłosiła powrót do produkcji drugiego sezonu Jibaku Shounen Hanako Kun. Oficjalną treść wiadomości możecie zobaczyć tutaj: https://www.tbs.co.jp/anime/hanakokun/news/news20221224_01.html

Na ten moment nie podano większej ilości szczegółów poza plakatem wizualizacyjnym oraz zwiastunem składającym się głównie ze zlepku scen z pierwszego sezonu.

Początki anime

Tytułowe anime stworzono na podstawie mangi Iro Aidy wydanej w 2014 roku przez Square Enix na stronach magazynu “Gangan GFantasy”. Do Polski manga trafiła w 2020 roku, a odpowiedzialne za to było polskie wydawnictwo o nazwie “Studio JG”.

Pierwszy odcinek został wyemitowany w Japońskiej telewizji w Styczniu 2020 roku. Od tamtej pory anime słynęło z bardzo dużego zainteresowania i dobrych wyników sprzedażowych. Do dzisiaj drugi sezon stał pod znakiem zapytania, ponieważ minęły już prawie 3 lata od głośnej premiery, a o drugim sezonie nie było żadnej konkretnej informacji. Wszyscy fani na pewno ucieszą się, że produkcja została wznowiona i wróci na nasze ekrany. Nie wiemy dokładnie na jakim etapie znajduje się obecnie drugi sezon, jednak moje osobiste spekulacje premiery to okres pomiędzy Styczniem a Czerwcem 2024 roku.

1 Komentarzy

Dewu 20 stycznia, 2023 - 11:58 am

Widzę, że już nie kradniecie newsów z innych polskich stron. Przynajmniej nie zauważyłem, żebyście to robili. To nie jest ogłoszenie drugiego sezonu, to jest ogłoszenie restartu projektu, nie znaczy to, że studio zajmuje się drugim sezon. Może to być np. film. Wprowadzacie czytelnika w błąd.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.