Poznaliśmy całą zawartość aktualizacji, która pojawi się w grze Genshin Impact od przyszłego miesiąca. Aktualizacja będzie gotowa do pobrania już 7 grudnia i wraz z nią zostaną dodane nowe zadania do linii fabularnej Sumeru Archon. Pojawi się także nowy tryb gry Genius Invokation TCG.

Nowe postacie w grze

Gracze najbardziej jednak wyczekują na dodanie nowej postaci. Chodzi o wędrowca znanego jako Scaramouche lub Balladeer. Bohater należy do grupy Eleven Fatui Harbingers. Członkowie tego zgromadzenia władają potężnymi mocami, które są w stanie dorównać boskim mocom.

Kolejną postacią, która pojawi się w aktualizacji 3.3, jest Faruzan. Będzie czterogwiazdkową postacią pochodzącą z Akademiya of Sumeru. Ze wstępnych informacji wynika, że Faruzan posługuje się atakami dystansowymi.

Nowe bronie i artefakty

Przecieki ujawniły, że w nowym patchu pojawi się zupełnie nowy czterogwiazdkowy miecz i pięciogwiazdkowy katalizator.
Zwiększony zostanie również asortyment dostępnych artefaktów. Nowe artefakty będą komponowały się z setami ekwipunku Flower of Paradise Lost i Desert Pavilion Chronicle. Pojawi się także wsparcie kolejnych wersji językowych. Do gry zostaną dodane języki włoski i turecki.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.