Pojawiło się całkiem sporo nowych informacji na temat drugiego sezonu Jujutsu Kaisen. Przede wszystkim oficjalnie potwierdzono, że Sunghoo Park zastąpi Shōta Goshozono w roli reżysera. Pojawi się także dwóch nowych aktorów głosowych. Anna Nagase wcieli się w rolę Riko Amanai, z kolei Takehito Koyasu użyczy głosu dla animowanego Toji Fushiguro.

Oficjalna premiera drugiego sezonu została zapowiedziana na 6 lipca tego roku! Emisja drugiego sezonu potrwa dwa kwartały. W nowej fabule zobaczymy między innymi najważniejsze wydarzenie całej franczyzy, czyli “Shibuya Arc”.

Twórca serii Gege Akutami rozpoczął publikację mangi na łamach Weekly Shonen Jump w marcu 2018 roku. Pierwszego sezonu anime doczekaliśmy się po dwóch latach w 2020 roku.

O czym jest fabuła?

Yuji Itadori prowadzi życie przeciętnego nastolatka. Uczęszcza do szkoły średniej, w której wszyscy uczestnicy klubów sportowych próbują wcielić go do swoich szeregów ze względu na sprawność fizyczną bohatera. Yuji nie wykazuje jednak zainteresowania i wraz z innymi szkolnymi wyrzutkami dołącza do klubu okultystycznego.

Pewnego dnia członkowie jego klubu weszli w posiadanie przeklętego obiektu. Nieświadomi zagrożenia łamią pieczęć wiążącą mroczną energię wewnątrz artefaktu. Nikt nie zdaje sobie sprawy z horroru, który wkrótce rozpęta się na ich oczach.

Gra na smartfony osadzona w uniwersum Jujutsu Kaisen

Zapowiedziano nową grę na smartfony. Jujutsu Kaisen: Phantom Parade to fabularna gra akcji, która zostanie opublikowana wiosną 2023 roku.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.