Nadeszły czasy, w których przyszło nam się pożegnać z przygodami Asha i Pikachu. Niedawna informacja o tym, że Ashowi udało się zostać po 25 latach wielkich mistrzem Pokemon wzbudziła wiele spekulacji co do powstania całkowicie nowej serii i jak widać, okazały się one prawdą.

Firma ogłosiła, że nowa seria pokemon ujrzy światło dzienne wraz z zakończeniem obecnej “Pokémon Ultimate Journeys: The Series” prawdopodobnie w okolicy połowy 2023 roku. Oto oficjalna wypowiedź “W 2023 roku odbędzie się globalna premiera nowej serii pokemon, obiecujemy iż więcej szczegółów pojawi się wkrótce”.

Nowa fabuła i postacie

Nie podano jeszcze zbyt wielu informacji na temat, ani nie ogłoszono nawet nazwy nowej serii. Wiadomo tylko, że ma ona stanowić całkowicie nowy początek, w związku z czym na pewno zostanie zaprezentowane wiele nowych postaci. Oto lista bohaterów, która została do tej pory ukazana:

  • Dwie główne postacie: Liko oraz Roy
  • Cztery pokemony z gier Pokemon Scarlet oraz Violet: Sprigatito, Fuecoco, Quaxly oraz Rayquaza.

Zapowiedziano również specjalną serię kilku odcinków dodatkowych kończących “Pokémon Ultimate Journeys: The Series”. Prawdopodobnie pojawią się tam najbardziej uwielbiane drugoplanowe postacie czyli Brock i Misty.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.