Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że fabuła jest prosta i przypomina swoją strukturą inne romanse znane ze świata anime. Uczeń trzeciej klasy szkoły średniej Jirou Yakuin liczył na to, że jego koleżanka z klasy Shiori Sakurazaka odbędzie z nim praktyki na obowiązkowym kursie małżeńskim. Jest to tradycja, która polega na przygotowaniu młodzieży szkolnej do życia w parach. Podczas takich praktyk mają zaprezentować swoje zdolności do dzielenia przestrzeni życiowej z osobą płci przeciwnej.

Jego plany szybko legły w gruzach, ponieważ na kursie parą głównego bohatera okazała się Akari Watanabe. Charakter dziewczyny jest całkowitym przeciwieństwem Jirou. Akari też miała swoje plany, które nie wypaliły. Pragnęła stworzyć parę z uczniem o imieniu Minami Tenjin. Wszystkie nadzieje zostały zniszczone, gdy dowiedzieli się, że będą musieli stworzyć parę podczas praktyk małżeńskich.

Bardzo niechętnie, jednak postanawiają razem współpracować. Okazuje się, że jeżeli znajdą się w pierwszej dziesiątce par, otrzymają prawo do zmiany partnera. Sprawy nabiorą zupełnie nowego tempa, gdy Jirou skradnie pierwszy pocałunek Akari.

Kiedy seria została rozpoczęta?

Anime doczekało się swojej ekranizacji dopiero 9 października tego roku. Na ten moment możemy obejrzeć dwa odcinki. Zgodnie z pierwotnymi planami pierwszy sezon zostanie rozbity na 12 odcinków. Studio MOTHER odpowiada za produkcję. Polecamy ten tytuł wszystkim, którzy uwielbiają połączenie romansu i komedii.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.