Na oficjalnej stronie promującej franczyzę My Love Story With Yamada-kun at Lv999 możemy przeczytać o nadchodzącej adaptacji mangi. Premiera została zapowiedziana na kwiecień 2023 roku. Morio Asaka zajmuje się reżyserią, Kunihiko Hamada projektuje postaci, a Yasuhiro Nakanishi dba o jakość scenariusza.

Dla wielu osób wieść dotycząca ekranizacji z całą pewnością będzie fantastyczną wiadomością. Manga My Love Story With Yamada-kun at Lv999 zdobyła ogromną popularność, a w samej Japonii sprzedano ponad milion egzemplarzy. Wydawnictwo Mangamo zajmuje się dystrybucją serii na rynku anglojęzycznym.

O czym jest historia?

Akane została rzucona przez swojego chłopaka. Zamierza rozstać się z grą RPG, w którą jeszcze niedawno grała z byłą miłością. Jej plany zmieniają się, gdy spotyka w tej samej grze Yamadę. Jest on pewnego rodzaju legendą wysławianą przez innych graczy. Z czasem Akane coraz lepiej zapoznaje się z Yamadą. Problem polega na tym, że jego zainteresowanie zostało ściśle ograniczone jedynie do rozgrywki. Yamadzie nie zależy na niczym więcej.

Kategorie: KomediaNewsyRomans

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.