Japońskie wydawnictwo Shueisha ogłosiło, że po niemal 4 latach manga Hunter X Hunter Yoshihiro Togashi’ego będzie miała swoją kontynuację. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla każdego fana przygód Gona i Killuy. 

Kiedy możemy spodziewać się ujrzenia kolejnej części? 

Manga ukaże się w 47. numerze magazynu Shueisha Weekly Shonen Jump już 24 października. Na przestrzeni lat miała dużo przerw, jednak teraz oficjalnie prace nad tym znanym i cenionym tytułem zostają wznowione. Manga Hunter x Hunter po raz pierwszy pojawiła się w 1998 roku. Od tego czasu powstały aż dwie adaptacje anime (w 1999 i w 2011 roku), a także dwa filmy anime. Hunter x Hunter z 2011 roku miał 148 odcinków, z czego ostatni został wyemitowany w 2014 roku.

O czym jest Hunter x Hunter i gdzie oglądać?

Ciekawą rzeczą jest fakt, iż Netflix niedawno dodał do swojej biblioteki kolejne tytuły anime w tym również Hunter x Hunter. Głównym bohaterem jest Gon Freecss – młody chłopak, który marzy o tym, aby pójść w ślady ojca i zostać łowcą. Nie jest to wcale takie proste zadanie, ponieważ chłopak musi najpierw przejść specjalne egzaminy, na których wielu straciło życie. Po drodze Gon spotyka wiele różnych osób, jednak towarzyszami jego podróży staje się Leorio, Kurapika oraz Killua. 

Pomimo tego, że głównym bohaterem jest 11-letni chłopak zarówno manga, jak i anime porusza wiele poważnych tematów. Osobiście to anime naprawdę bardzo mnie zdziwiło, a nawet zszokowało. Podsumowując, po obejrzeniu kilkunastu odcinków przekonałam się, że Hunter x Hunter w ogóle nie jest tym, czym się z początku wydaje.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.