Japoński wydawca Pony Canyon ogłosił, że seria mangi Hatsuharu’s A Girl & Her Guard Dog w 2023 roku otrzyma telewizyjną adaptację anime. Cyfrową publikacją mangi zajmuje się Firma Kodansha USA Publishing. W czerwcu tego roku wydali siódmy tom mangi w języku angielskim. Aktualnie pracują nad przetłumaczeniem ósmego tomu.

Na czym polega fabuła serii?

Rodzice głównej bohaterki Isaku giną w wypadku samochodowym. Została przygarnięta przez swojego dziadka, który jest szefem Yakuzy. Przyjął ją do siebie, gdy miała zaledwie 5 lat. Od tamtej pory dziadek wychowywał ją zgodnie z zasadami swojego gangsterskiego klanu. Przez wiele lat była unikana przez szkolnych kolegów ze względu na rodzinne powiązania.

Jednak pojawiło się światełko w tunelu nadziei. Isaku udaje się do liceum, tym samym ma szansę na nowe życie, być może nawet na poznanie swojej miłości. Tymczasem oddany klanowi Yakuzy 26-letni Keiya nagle zjawia się w nowej szkole głównej bohaterki. Uroczyście ogłasza, że będzie ją chronił przed wszystkimi zagrożeniami!

Isaku ma teraz twardy orzech do zgryzienia. Musi odnaleźć się w nowej szkole, a do tego nabyła prywatnego ochroniarza, który działa wbrew jej woli. W jaki sposób potoczą się losy młodej bohaterki? Czy uda jej się połączyć życie licealistki wraz ze światem gangsterskiego klanu Yakuzy?

Kategorie: KomediaNewsyRomans

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.