Z całą pewnością społeczność anime w Polsce nie spodziewała się tego, że za oceanem będzie można obejrzeć zapowiedź przyszłego filmu One Piece na ogromnych ekranach Times Square. Chociaż okolica jest zatłoczona na co dzień, rzadko kiedy ludzie mają okazję zgromadzić się tam po to, aby celebrować tematykę anime. Dokładnie 8 października o godzinie 19 połowa ekranów znajdujących się na Times Square wyświetliła zwiastun filmowy One Piece Film Red. Dla fanów załogi słomkowego kapelusza było to wydarzenie, którego nie mogli przegapić.

Podczas konwentu nie zabrakło także specjalnych gości. Na miejscu zjawili się:

  • Goro Taniguchi;
  • Shinji Shimizu;
  • Hiroaki Shibata.

Postanowili poświęcić odrobinę czasu swoim fanom. Zrobili sobie zdjęcia ze wszystkimi chętnymi. Zgromadzeni mieli także okazję ku temu, aby zamienić kilka słów z producentami i zadać im pytania. Spotkanie odbyło się nieopodal czerwonych schodów będących częścią terenu Times Square.

One Piece jest serią anime, która rozszerza swoje wpływy oraz grono zainteresowanych, niczym załoga piratów głównego bohatera Luffiego rozszerza swoją rozpoznawalność za ogromnym morzem Grand Line. Mangaka Eiichiro Oda odpowiedzialny za stworzenie One Piece niedawno zwrócił uwagę na to, że znajdujemy się w końcowych miejscach fabuły. Mimo tego fani słomkowych zdają się żyć chwilą i cieszą się z każdego pojedynczego sukcesu One Piece.

Tagi: One Piece

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.