Oficjalna strona franczyzy In/Spectre w środę przedstawiła trzecie wideo drugiego sezonu anime. Seria zostanie wznowiona na początku stycznia 2023 roku. W promocyjnym wideo zaprezentowali kilka wstępnych ujęć i piosenkę tematyczną. Już 8 stycznia anime trafi na ekrany telewizji Tokyo, z kolei 14 stycznia możemy spodziewać się serii na kanale Animax.

Pierwotnie drugi sezon zapowiedziano na październik 2022 roku, jednak pojawiły się nieoczekiwane opóźnienia. W styczniu 2023 drugi sezon serii pojawi się na platformie streamingowej Crunchyroll. Keiji Gotoh odpowiada za reżyserię, z kolei Noboru Takagi pracuje nad scenariuszem.

Pierwsza seria miała swoją premierę w styczniu 2020 roku. Wyemitowano 12 odcinków z angielskim dubbingiem, które znajdziemy na platformie Crunchyroll. Kodansha Comics zajmuje się tłumaczeniem i wydawnictwem mangi.

Fabuła

Kotoko będąc dzieckiem, została porwana przez duchy z japońskiego folkloru znane jako yokai. Duchy sprawiły, że dziewczyna stała się medium między światem żywych i zmarłych. Jednak za otrzymanie takiej mocy zapłaciła wysoką cenę, ponieważ w zamian straciła oko i nogę. Kotoko poznaje chłopaka o imieniu Kuro. Podobnie jak ona również otrzymał moce od duchów yokai. Kuro otrzymał moc uzdrawiania. Wraz z biegiem wydarzeń Kotoko zaczyna rozwijać swoje uczucia do poznanego chłopaka.

Tagi: In/Spectre

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.