Studio odpowiedzialne za animację Kaguya-sama: Love is war przedstawiło zapowiedź filmu Kaguya-sama wa Kokurasetai: First Kiss wa Owaranai. Premiera w Japonii ma odbyć się już 17 grudnia! Osoby pracujące nad filmem zachęcają fanów, aby pojawili się na corocznym konwencie Anime NYC, który odbędzie się 19 listopada.

W trakcie imprezy pracownicy wyświetlą materiał reklamujący film oraz otworzą oficjalny panel dyskusyjny z udziałem głównej aktorki głosowej (Aoi Koga). W trakcie rozmowy obecni będą również producenci filmu – Yūichirō Kikuchi oraz Tatsuya Ishikawa. Panel pytań i odpowiedzi podczas konwentu anime będzie również transmitowany na żywo.

Co zobaczymy w filmie?

Pierwszy sezon serii pojawił się w 2019 roku i miał 12 odcinków. Trzeci sezon został wydany 9 kwietnia tego roku, a ostatni odcinek trzeciego sezonu wyemitowano 24 czerwca. Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z fabułą tego nietypowego romansu komediowego, możecie nadrobić zaległości na Hulu, Crunchyroll lub FunimationNow.

Fabuła filmu będzie po prostu kontynuowała wydarzenia po zakończeniu trzeciego sezonu anime. Film jest kanoniczną częścią serii.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.