Genshin Impact nie przestaje zaskakiwać. Wraz z nadejściem kolejnej aktualizacji w grze pojawią się nie tylko nowe postacie i bronie, a również nowy teren

Nowe postacie

Styczniowy update przewiduje dodanie do gry dwóch postaci, z czego jedna była naprawdę ważnym elementem, który dopełniał fabułę aktu Sumeru. Mowa oczywiście o 5-gwiazdkowym bohaterze Alhaitham. Mogliśmy się już domyślać, że będzie to użytkownik Dendro i tak też się stało. Alhaitham posiada wizję Dendro, a jego bronią jest miecz. 

Jeżeli chodzi o drugą postać, jest nią 4-gwiazdkowa Yaoyao. Bohaterka nie pojawiła się jeszcze oficjalnie w grze, mimo tego wiemy, że będzie to użytkowniczka Dendro Polearm. Baner Alhaitham oraz Yaoyao pojawi się wraz z banerem Xiao podczas tegorocznych obchodów Chińskiego Nowego Roku i festiwalu Lantern Rite.

Banery – czas trwania

Faza 1

Alhaitham: 18.01.2023 – 07.02.2023

Xiao: 18.01.2023 – 07.02.2023

Faza 2

Hu Tao: 07.02.2023 – 28.02.2023

Yelan: 07.02.2023 – 28.02.2023

Nowy teren

Tutaj mamy coś ciekawego. W aktualizacji 3.4 ma pojawić się nowy obszar Sumeru – Desert of Hadramaveth. Standardowo wraz z nim ukaże się nowa mapa, łamigłówki, skrzynki do otwierania, zadania oraz oczywiście porywająca historia!

Nowa broń

Light of Foliar Sanction to nowy 5-gwiazdkowy miecz dedykowany dla Alhaitham’a, który pojawi się w 1 fazie banerów.

Nowe zadania

Tak jak praktycznie każda 5-gwiazdkowa postać również Alhaitham dostanie własny Story Quest, w którym będziemy mogli poznać go nieco lepiej. Poza nim pojawi się również nowy World Quests o nazwie The Dirge of Bilqis, będący kontynuacją historii związanej z Jeht i Benben.

Nowi przeciwnicy

W grze zadebiutuje nowy boss – Setekh Wenut. Poza tym pojawią się również nowe rodzaje Eremites (Scorching Loremaster, Floral Ring-Dancer), a także Consecrated Beasts. 

Nowe skiny!

Teraz coś, co dzieje się dość okazjonalnie w Genshin Impact. Nadchodzą nowe skiny! W nowej stylizacji wprost z Fontaine zaprezentuje się Ayaka, z kolei Lisa dostanie strój przypominający jej akademickie czasy.

Eventy

  • Lantern Rite 2023,
  • Fortuitous Invitation,
  • May Fortune Find You,
  • Second Blooming,
  • Warrior’s Spirit,
  • Onikabuto Beetle Brawl,
  • Overflowing Mastery.
Kategorie: GraNewsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.