Program specjalny dotyczący aktualizacji 3.3 został wyemitowany 25 listopada 2022 roku zgodnie z grafikiem harmonogramu. Aktualizacja została zaplanowana na 7 grudnia 2022 roku.

Banery 

Faza 1, czas trwania 7-27 grudnia

Pierwsza faza banerów zapowiada pojawienie się jednej z najbardziej wyczekiwanych postaci ostatnich kilku miesięcy, czyli Scaramouche znanego również jako Wanderer (postać 5-gwiazdkowa). Poza tym będziemy mogli wydawać nasze primogemy również na Arataki’ego Itto (postać 5-gwiazdkowa) oraz na nową 4-gwiazdkową łuczniczkę Faruzan, która posiada wizję Anemo. 

Jeżeli chodzi o bronie, podobno ma pojawić się Redhorn Stonethresher’s 5-gwiazdkowy Claymore oraz zupełnie nowa broń – Tulaytullah’s Remembrance. Będzie to 5-gwiazdkowy catalyst weapon, który jest dedykowany dla postaci Wanderer.

Faza 2, czas trwania 27 grudnia – 17 stycznia

Faza druga przewiduje ponowne pojawienie się na banerze Raiden Shogun oraz Ayato. W celu dopełnienia powyższych banerów pojawią się również banery z broniami. Będziemy mieli szansę uzyskać Engulfing Lightning (5-gwiazdkowy Polearm przeznaczony dla Raiden Shogun), a także Haran Geppaku Futsu, który doskonale uzupełnia grę Ayato.

Wanderer Archon Quest

Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego Scaramouche, który był znany z posiadania umiejętności związanych z electro, nagle na banerze pojawia się z wizją anemo, będziecie się mogli tego dowiedzieć prawdopodobnie właśnie w Wanderer Archon Quest.

Genius Invokation TCG

Wraz z aktualizacją do gry ma wejść nowy tryb gry Genius Invokation TCG. Będzie to turowa gra karciana, w której będziemy mogli zmierzyć się zarówno z przeciwnikami w naszym świecie, jak i również z innymi graczami. 

Aktualizacja 3.3 Eventy

W jednym z eventów (Akitsu Kimodameshi) pojawi się możliwość zdobycia nowej 4-gwiazdkowej broni – Toukabou Shigure, która jest mieczem-parasolką. Przypomina mi to trochę broń z eventu, w którym mogliśmy zdobyć Luxurious Sea-Lord (pamiętajmy, że Claymore ten był rybą). Poza tym pojawią się kolejne eventy takie jak:

  • Misty Dungeon Rerun: Realm of Sand,
  • Across the Wilderness,
  • Windtrace Rerun,
  • Ley Line Overflow.

Nowe artefakty i języki

Do gry zostaną również dodane dwa zestawy artefaktów – Desert Pavilion Chronicle oraz Flower of Paradise Lost. Jeden z nich zwiększa wydajność normalnych ataków i obrażeń zadawanych przez Anemo, z kolei drugi powoduje Bloom-related reactions.

W aktualizacji 3.3 zostanie dodany również język turecki i włoski.

Kategorie: GraNewsy

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.