Fortnite oficjalnie będzie miał crossover z Boku no Hero Academia w Rozdziale 4. Wiemy, że w grze pojawi się Deku i jego moce One For All. W ten weekend została ogłoszona najnowsza aktualizacja Battle Royale. Pojawił się również zwiastun, który ukazywał nowe tereny oraz przedmioty. Jednak najważniejszym aspektem okazał się Deku. Wcześniej spekulowano, że może on zawitać w grze, a zwiastun oficjalnie rozwiał wszelkie wątpliwości.

Kiedy Deku pojawi się w grze?

Należy pamiętać, że Fortnite jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Aktualnie nie wiele anime może poszczycić się tym, że znalazło się w tej grze. Wcześniej w Fortnite mogliśmy zobaczyć między innymi postacie z Dragon Ball oraz Naruto. Boku no Hero Academia w Fortnite zadebiutuje w grudniu 2022 roku. Wiele osób uważa, że poza Deku w grze mogą pojawić się takie postacie jak:

  • All Might,
  • Ochako Uraraka,
  • Katsuki Bakugo,
  • Shoto Todoroki.

Podkreślamy, że są to jedynie domysły, a nie oficjalne informacje.

Szósty sezon Boku no Hero Academia

Osoby odpowiedzialne za dodanie do gry postaci z Boku no Hero Academia nie mogły wybrać lepszego momentu. Dlaczego? Ponieważ anime emituje w tym momencie najnowszy szósty sezon, który zaczął się w październiku.

W poprzednich sezonach Deku i jego koledzy z klasy boleśnie przekonali się, jak bardzo niebezpieczna stała się Liga Złoczyńców. W najnowszym sezonie bohaterowie dostają ważne informacje od Hawksa, dzięki którym są w stanie poczynić kroki mające na celu powstrzymanie złoczyńców.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.