Serwis NHK World Japan potwierdził oficjalne informacje dotyczące debiutu finałowego sezonu Attack on Titan. Emisja odcinków zostanie podzielona na dwie części. Pierwsza zapoczątkuje między trzecim i czwartym marca tego roku. Na ten moment nie znamy długości odcinków, czy też planowanej daty startu drugiej części.

Czwarty sezon anime rozpoczął się w 2020 roku. Wkrótce doczekamy końca serii

Przed rozpoczęciem pierwszej części finałowego sezonu w marcu, dokładnie 25 lutego do telewizji trafią odcinki specjalne zawierające podsumowanie fabuły.

Hajime Isayama rozpoczął pracę nad fabułą Attack on Titan w magazynie Kodansha’s Bessatsu Shōnen Magazine na początku 2009 roku. Cztery lata później w kwietniu 2013 pojawił się pierwszy sezon anime. Drugi sezon rozpoczęto w 2017 roku, również w kwietniu. Studio animacji przyspieszyło tempo, dzięki czemu fani otrzymali trzeci sezon podzielony na dwie części między 2018 i 2019 rokiem.

Czwarty sezon rozpoczęto w grudniu 2020 roku. Jego fabuła trwa do tej pory i prawdopodobnie zostanie zakończona już w tym roku. Jeżeli nadal nie zapoznaliście się z Attack on Titan, wszystkie odcinki znajdziecie na platformach streamingowych Crunchyroll i Funimation.

Źródło: Shingeki TV

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.