Kolejne dobre wieści dla wszystkich osób, które lubią oglądać anime na dużym ekranie! Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train oficjalnie pojawi się w polskich kinach już 9 grudnia 2022 roku. Gdzie będzie można go obejrzeć? W sieci kin Multikino i Helios. Odnośnie sieci Cinema City nie ma jeszcze żadnych informacji, jednak możemy się spodziewać, że film Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train również zostanie dodany do ich repertuaru.

Wydarzenia z filmu dzieją się między pierwszym a drugim sezonem. Wiadomo, że niedługo pojawi się trzeci sezon Kimetsu no Yaiba, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Opis fabuły

Tanjirou Kamado i jego towarzysze podróży udają się na kolejną ryzykowną misję. Tym razem mają przyjrzeć się bliżej sprawie Nieskończonego Pociągu, w którym dochodzi do serii tajemniczych zaginięć pasażerów. W rozwiązaniu sprawy pomaga im jedna z najbardziej znanych osób w świecie zabójców demonów – Filar Płomienia, Kyojuro Rengoku. Czy dowiedzą się, kto stoi za porwaniami i czy uda im się je powstrzymać?

Najlepszy wynik Box Office za 2020 rok

Kimetsu no Yaiba the Movie: Mugen Train zarobił ponad 440 mln dolarów. Pamiętajmy jednak o tym, że film ten był dostępny głównie w Japonii. Już w grudniu będziemy mogli cieszyć się nim również w polskich kinach! Wcześniej mieliśmy okazję wybrać się również na Belle, Jujutsu Kaisen #0, Dragon Ball Super: Super Hero, oraz One Piece Film: Red.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.