Kodansha USA Publishing poinformowała fanów o tym, że manga Tokyo Revengers powoli zmierza do swojego końca. Autor Tokyo Revengers Ken Wakui rozpoczął produkcję swojej mangi w marcu 2017 na potrzeby Weekly Shōnen Magazine. Firma Kodansha opublikowała do tej pory 29 tomów mangi, a wkrótce wydadzą kulminacyjny tom. Publikacja ostatniego tomu została zaplanowana na 17 listopada tego roku.

Na czym polega fabuła Tokyo Revengers?

Główny bohater Takemichi Hanagaki dowiaduje się podczas oglądania wiadomości, że jego była dziewczyna ze szkoły została zamordowana przez grupę znaną jako Tokyo Manji Gang. Była ona jedną z najbliższych mu osób. Takemichi nie może pochwalić się życiem usłanym różami. Żyje w kiepskim domu, a w pracy jest traktowany przez swojego szefa z brakiem szacunku. Na domiar wszystkiego Takemichi nadal jest prawiczkiem. Główny bohater w najgorszym momencie swojego życia nagle przenosi się w czasie o 12 lat wstecz, do okresu gimnazjum.

Takemichi postanawia wykorzystać okazję. Pragnie uratować Hinatę oraz zmienić swoje bezwartościowe życie. W tym celu główny bohater musi wspiąć się na szczyt hierarchii w najgroźniejszym gangu regionu Kanto.

Premiera anime

Telewizyjna adaptacja mangi miała swoją premierę w 2021 roku. Anime znajdziemy w kolekcji serwisu streamingowego Crunchyroll. Manga zainspirowała również animatorów do tego, aby stworzyć na jej podstawie film. Początkowo zaplanowano jego premierę na rok 2020, jednak pandemia COVID-19 opóźniła realizację i film ukazał się dopiero w lipcu 2021 roku.

Zostaw komentarz

WAKAI Favicon
Od fanów dla fanów
WAKAI.PL

Codzienna dawka newsów, humoru, ciekawostek i recenzji ze świata anime!

© wakai.pl 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin Polityka prywatności.